MB Actros Black Edition vs. MB SLR

MB Actros Black Edition vs. MB SLR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
boss_C200 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
uh, daj meni Actrosa, jebo SLR-a...kad mu samo vidim obrtni moment...uhh...

potpis.... :D vozio sam ja istog... samo 3848 ista kabina samo motor drugaciji.... 480ks.... hehe... da vi znate kako to ide....

zavidim ti...ja sto sam vozio od teretnih je Mercedes 814, sa jadnih 140 KS...da mi je tek osjetit ovih 610, il makar tih 480...:)

pun ko sibica.... samo mu stisnes gas do poda... i ne sikiras se vise... dodje on... do 130 bez problema
kako do 130 nov kamion:icon_question: pa valjda ima blokadu na 85 il tu negdje,jer po zakonu ne smije preci 80,jedino na auto putu tolerisu negdje do 90 km/h! i kako bas 130,kad je tahograf 125km/h:icon_question:

idu vjeruj...blokadu je vrlo lako skinut, i onda imas masinu, koja moze i vise od 130 potegnut...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
uh, daj meni Actrosa, jebo SLR-a...kad mu samo vidim obrtni moment...uhh...

potpis.... :D vozio sam ja istog... samo 3848 ista kabina samo motor drugaciji.... 480ks.... hehe... da vi znate kako to ide....

zavidim ti...ja sto sam vozio od teretnih je Mercedes 814, sa jadnih 140 KS...da mi je tek osjetit ovih 610, il makar tih 480...:)

pun ko sibica.... samo mu stisnes gas do poda... i ne sikiras se vise... dodje on... do 130 bez problema
kako do 130 nov kamion:icon_question: pa valjda ima blokadu na 85 il tu negdje,jer po zakonu ne smije preci 80,jedino na auto putu tolerisu negdje do 90 km/h! i kako bas 130,kad je tahograf 125km/h:icon_question:

idu vjeruj...blokadu je vrlo lako skinut, i onda imas masinu, koja moze i vise od 130 potegnut...

cuo sam i ja da se skida ta blokada,to je ustvari cip,ispod haube naprijed(kod Scanije),al slabo ko zna to gdje je i sta,al opet ima blokada elektronska,tako da slabo ko ce divljati preko 90km/h po auto-putu,tako da nema onog koji vozi kamion noviji,a da je bez blokada;)jedino da ti nisi:icon_question:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
uh, daj meni Actrosa, jebo SLR-a...kad mu samo vidim obrtni moment...uhh...

potpis.... :D vozio sam ja istog... samo 3848 ista kabina samo motor drugaciji.... 480ks.... hehe... da vi znate kako to ide....

zavidim ti...ja sto sam vozio od teretnih je Mercedes 814, sa jadnih 140 KS...da mi je tek osjetit ovih 610, il makar tih 480...:)

pun ko sibica.... samo mu stisnes gas do poda... i ne sikiras se vise... dodje on... do 130 bez problema
kako do 130 nov kamion:icon_question: pa valjda ima blokadu na 85 il tu negdje,jer po zakonu ne smije preci 80,jedino na auto putu tolerisu negdje do 90 km/h! i kako bas 130,kad je tahograf 125km/h:icon_question:

kad si ti vozio.... ti mozda pricas o kamionima pravljenim po europskim sigurnosnim standardima... kako mi je krvio sto nemam vise klipova... samo radi pametnjakovica kao ti... Actros 2007g. 3848 proizveden u kuwaitu.... ide 130+ km/h vozen pocetkom ove godine... u iraku... i ne samo taj... i volvo fh-12 420 i mercedesi kao sa po 400 ks ili 500 ks... idu kao ludi... naravno ni jedan nije proizveden u europi vec na bliskom istoku :D
 
Ouuuu meni Actros sa SLR-a radite sta hocete...Kao sto neko rece da samo znate koja je gotiva voziti Actrosa:cool: To je droga koju kad jednom probas, jednostavno kasnije moras nastaviti koristiti...

@Bulex: Jesmo to kolege (po soferiji)??? A moze se potegnuti kamion i do 150 samo sto tahograf ne biljezi dalje od 125...Ali zato radar biljezi:lol::lol::lol:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ouuuu meni Actros sa SLR-a radite sta hocete...Kao sto neko rece da samo znate koja je gotiva voziti Actrosa:cool: To je droga koju kad jednom probas, jednostavno kasnije moras nastaviti koristiti...

@Bulex: Jesmo to kolege (po soferiji)??? A moze se potegnuti kamion i do 150 samo sto tahograf ne biljezi dalje od 125...Ali zato radar biljezi:lol::lol::lol:

hehe... nema jarane... kod mene radara.... samo pici... dok te vojna policija ne derne...:lol:

roki_actros je napisao(la):
Ouuuu meni Actros sa SLR-a radite sta hocete...Kao sto neko rece da samo znate koja je gotiva voziti Actrosa:cool: To je droga koju kad jednom probas, jednostavno kasnije moras nastaviti koristiti...

@Bulex: Jesmo to kolege (po soferiji)??? A moze se potegnuti kamion i do 150 samo sto tahograf ne biljezi dalje od 125...Ali zato radar biljezi:lol::lol::lol:

Mercedes i Volvo moje bivse ljepotice...

Picture027.jpg

Picture029.jpg

Picture036.jpg

SNV30194edited.jpg

sogandolmahalva007.jpg
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Jou 3348...Kolega odlicno definisano LJEPOTICE:cool: Moja prva ljubav moja nevinost;) Eh kad se samo sjetim...Bravo kolega:lol:

e on ide kao nevrijeme... :D full automatic... samo pritisne do poda i to je to.... i ide i ide i ide i ide... nevjerovatno... ma ljepota ga vozati....
 
Faya_M5 je napisao(la):
sutite sunce vam zareno...nafuraste me...ee kolko ja to volim....
Eheheh sreca pa nisi jedini...Meni sve uzmi ali kamion NE:lol: Hajdemo naci kakav da se prodrajvamo, da pokazemo vozacko umjece na sleperu:icon_biggrin: Svidja mi se full automatic, mada ja obozavam ZF na samar, da slusam kako radi pod mojim rukama...Milina sinko dragi...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
sutite sunce vam zareno...nafuraste me...ee kolko ja to volim....
Eheheh sreca pa nisi jedini...Meni sve uzmi ali kamion NE:lol: Hajdemo naci kakav da se prodrajvamo, da pokazemo vozacko umjece na sleperu:icon_biggrin: Svidja mi se full automatic, mada ja obozavam ZF na samar, da slusam kako radi pod mojim rukama...Milina sinko dragi...

i ja sam tako... samo da je samar... ali kad sam poceo da vozam automatic... nisu me mogli izvuci iz kamiona...
 
bulex je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
sutite sunce vam zareno...nafuraste me...ee kolko ja to volim....
Eheheh sreca pa nisi jedini...Meni sve uzmi ali kamion NE:lol: Hajdemo naci kakav da se prodrajvamo, da pokazemo vozacko umjece na sleperu:icon_biggrin: Svidja mi se full automatic, mada ja obozavam ZF na samar, da slusam kako radi pod mojim rukama...Milina sinko dragi...

i ja sam tako... samo da je samar... ali kad sam poceo da vozam automatic... nisu me mogli izvuci iz kamiona...

:lol::lol::lol: Meni je samar, cool na blizim relacijama, ali ako je dalje daj automatic (I power shift:lol:)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
sutite sunce vam zareno...nafuraste me...ee kolko ja to volim....
Eheheh sreca pa nisi jedini...Meni sve uzmi ali kamion NE:lol: Hajdemo naci kakav da se prodrajvamo, da pokazemo vozacko umjece na sleperu:icon_biggrin: Svidja mi se full automatic, mada ja obozavam ZF na samar, da slusam kako radi pod mojim rukama...Milina sinko dragi...

eh, steta, al ja nemam za E polozeno, samo C jbg...tako da nista od slepera (moze sam, tegljac bez prikolice)...al eto, mozda bude kad E onako iz furke, al sad je faks prioritet :)
 
Član
bulex je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
uh, daj meni Actrosa, jebo SLR-a...kad mu samo vidim obrtni moment...uhh...

potpis.... :D vozio sam ja istog... samo 3848 ista kabina samo motor drugaciji.... 480ks.... hehe... da vi znate kako to ide....

zavidim ti...ja sto sam vozio od teretnih je Mercedes 814, sa jadnih 140 KS...da mi je tek osjetit ovih 610, il makar tih 480...:)

pun ko sibica.... samo mu stisnes gas do poda... i ne sikiras se vise... dodje on... do 130 bez problema
kako do 130 nov kamion:icon_question: pa valjda ima blokadu na 85 il tu negdje,jer po zakonu ne smije preci 80,jedino na auto putu tolerisu negdje do 90 km/h! i kako bas 130,kad je tahograf 125km/h:icon_question:

kad si ti vozio.... ti mozda pricas o kamionima pravljenim po europskim sigurnosnim standardima... kako mi je krvio sto nemam vise klipova... samo radi pametnjakovica kao ti... Actros 2007g. 3848 proizveden u kuwaitu.... ide 130+ km/h vozen pocetkom ove godine... u iraku... i ne samo taj... i volvo fh-12 420 i mercedesi kao sa po 400 ks ili 500 ks... idu kao ludi... naravno ni jedan nije proizveden u europi vec na bliskom istoku :D

jaro,nisam pametnjakovic, nego stari mi ima kamione,pa znam dosta o njima,i takodjer ih i vozim pomalo(gdje smijem),iako nemam polozeno,i zato dobro znam sta pricam! svaki kamion moze ici 130(cak i mercedes sa 310 ks,1831) a kamoli ta cudovista po 680ks(MAN TG18-680),samo sto nisam znao gdje vozis,da si u europi sofer vjerovatno nebi isao vise od 90, al et, tamo gdje ti vozis vjerovatno nema nekog ni zakona ni ogranicenja,pa je samo bitno da se posao sto prije zavrsi! ;) svaki truck moze ici preko 100,al kod nas je bitna i usteda na gorivu,jer razlika je ici 80 i 130,ogromna, gorivo gutaju,a cjene prevoza nikakve,jbg..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top