Mazda RX-8 by Faya_M5

Mazda RX-8 by Faya_M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
e, ja prvi put otvorih ove fotografije, mrsko mi inace attachment otvarat, a mazda je toliko vec ispuhana, da me nije interesiralo... sad me zainteresirala kanta jupola... kao, kanta hahahahahaahahahah

so, fotografije - iskreno - nista posebno i nista novo! radije bih od tebe vidjela nove fotografije tvoje corsa-e, jer je ona tvoja i sigurno je ne fotkaju drugi ljudi...

bez uvrede, toliko se vec fotografa izredalo na ovom autu, da je vrijeme da se nesto na njemu promijeni... ugao fotografije, tehnika slikanja, dizajn...

et... moradoh! zao mi je sto sam brutalno iskrena i (na zalost) u pravu!
 
Član
vidi...ja volim slikat svasta...pa tako i mazdu, jer me RCat zamolila, a i sam sam htio...corse imam i previse slika, al i dalje ih radim (npr. danas sam radio, nove felge, pa ce ic na forum)...tu istu noc kad sam sliko mazdu, sam radio i slike s ilincice, kicelja itd...

a kolko se izredalo, radili, alen (freek) i ja...ne znam da je iko vise, osim vlasnika...:icon_smile:
 
...Power Tuning-ov fotograf Vlado cini mi se :) i ko zna koliko jos u njemackoj;)

fotke nisu lose,ali kad je model dobar dobre su i fotke:icon_biggrin:
 
Član
ma dobro erole, ne gledam profesionalce i magazine...gledam nas "normalne" fotografe...

a hvala za kritiku...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top