MAZDA 6 MPS

MAZDA 6 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja tek sad vidim temu...a interesuje me osim toga sta sve ima od opreme (ima ljudi koje samo performanse interesuju - ja bit o sve povadio :D), sta je radjeno na motoru za tih plus 30konjica...inace fino je to auto nema sta...i slazem se da bi neke felge polirane fino legle, al et mozda ti volis da imas vuka u janjeckoj kozi ....;)
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
i ja tek sad vidim temu...a interesuje me osim toga sta sve ima od opreme (ima ljudi koje samo performanse interesuju - ja bit o sve povadio :D), sta je radjeno na motoru za tih plus 30konjica...inace fino je to auto nema sta...i slazem se da bi neke felge polirane fino legle, al et mozda ti volis da imas vuka u janjeckoj kozi ....;)

Od opreme nema parking senzore a fale mi prave kad idem u rikverc :lol:

Ima sve zivo sto se pozeliti moze i vise nego sto treba.Ja nista jos nisam radio na njoj,sem sto sam ulje novo sipao ,0w30, ostalo....sjednem i vozim :D Za felge sam razmisljao, ali nikako da odvojim vrijeme za to.Sve je radjeno prije mene,a sta tacno,neznam ni sam.Nesto sam citao po forumima sta se sve moze i kako,ali kako vrijeme prolazi,svidja mi se ovakva kakva je :)

Vuk u jagnjecoj kozi je cudoooooo :123:


GTI FAN je napisao(la):
Vozio sam se u istoj od poznanika,auto jede cestu ;) plus preljepo je.

Auto gdje se god pojavi privlaci poglede i muske i zenske populacije :icon_twisted: Ali dzaba sto ono privlaci, kad ja ne privlacim poglede zenske populacije ahahahahhahahahahahhaha a muski me neinteresuju :lol:
 
Član
terranet je napisao(la):
Auto gdje se god pojavi privlaci poglede i muske i zenske populacije :icon_twisted: Ali dzaba sto ono privlaci, kad ja ne privlacim poglede zenske populacije ahahahahhahahahahahhaha a muski me neinteresuju :lol:
Ma samo se malo pocesljaj,operi i skini pivski trbuh :lol:
 
Član
Hvala. hvala :lol: svima

Danas cu staviti novih slika, a za clip cemo nesto vidjeti ovih dana:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top