Mazda 6 Gh

Mazda 6 Gh

Član
Daki zasad nemam. Ja mislim da ovi Modeli nemaju vise tih Problema kao predhodni. Inace uradio sam kompletno konzerviranje sa vaksom za sigurnost. Od 2009 do 2013 sam vozao Passate B6 oni su katastrofa sto se tice Hrdje. Kako tvoj Fokus?
 
Legend
Nakon 6 godina ceka zasluzeno poliranje po prvi put, i jos neke sitnice ali u biti kotrlja se :) rust free
 
Član
Upravo vozim tu mazdu samo 2.0 benz, slicna oprema, samo nema kozu. Iskreno nisam zadovoljan nekim stvarima, kao sto su kvalitet materijala u kabini i (ne)udobnost, i generalno neka bezdusnost kao da je napravljen samo za ljude koji se voze od tacke a do b. Ono sto mi se svidja je preciznost volana, vrhunski xenon farovi i generalno spoljasnji izgled ali moram priznati da sam vise ocekivao...Srecno, sto se pouzdanosti tice siguran sam da su odlicni.
 
Legend
E jbga, ako je Mazda 6 neudobna :) sa cime je poredis. Jedino ako si jedan od onih tipova kojima je Citroen king ovjesa onda ti je neudobna, a 6 pruza bolju voznju i od Passata i od Audia. Osnovni modeli unutra izgledaju bjednicki i zavrsna obrada je tuga, ali kao i kod svih auta sto je za ocekivat, dok top oprema nudi ok konfor i luksuz za pare
 
Član
Prije Mjesec dana sam prodao Mazdu. Uzeo sam Audi A6 . Sto se tice ovijesa Mazda je bila puno meksa u odnosu na Audi. Malo sam se iznenadio zato sto sam ocekivao ,kako ovde puno opisuju "Ladju" ali nista od toga. Audi ko daska tvrd jos nemam ni S line Opruge. Sad sam narucio opruge od Eibach. Vidjet ce mo hocel se sta promijeniti.
 
Član
Ja sam se sokirao kad sam to primetio, a nisam jedini, stvar je u sedistima koja su pre svega kratka i jako tvrda, verujem da je na ovim koznim druga prica. Jednostavno kad sednes posle par minuta u mazdi u golfa, milina ti za zadnjicu, mada taj golf ima dobru opremu (ali isto nema kozu) :) Cak je i moja trojka udobnija na ovim obicnim sedistima...
 
Top