Mazda 323

Mazda 323

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fina Mazdica, nek` te lijepo sluzi. U kojem dijelu Prijedora zivis, da li je slucajno mazda na prodaju? :D
 

323

Član
Bila je na prodaju prije,ali sam se predomislio oko prodaje.Zivim u Tukovima.U kojem si ti djelu Prijedora?
 
Član
323 je napisao(la):
Bila je na prodaju prije,ali sam se predomislio oko prodaje.Zivim u Tukovima.U kojem si ti djelu Prijedora?

Ja sam na Urijama/Aerodromsko naselje! Koliko je bila para, cisto onako orjentaciono? ;)
 
Član
imao sam 323 F i poslje toga jos puno boljih auta al mi je ona ostala u srcu. odlican autic da te sluzi doro
 

323

Član
Hvala!

Bila je 3000KM pa sam malo i spustao,a zbog prodaje sam se predomislio jer su im slabe cjene i onda kad je prodam tesko sta se moze uzeti za te pare da valja.
 
Član
Jbg da je golf 2 to godiste dobio bi i 5 za njega....hahahahahahahhaha
Kako te sluzi auto , potrosnja, je li bilo nekih kvarova, onako uopsteno? :)
 

323

Član
Dobro me sluzi,kod mene je 2god i nije bilo vecih kvarova,treba da se promjeni desni zglob,i lijevi zadnji amortizer ostalo je dobro,dobro ide.Trosi 6-7l.Jedino je malo zeznuto oko djelova.Presao je oko 245.000,a motor mu jos uvjek dobro radi, uopste se ne primjecuje da je toliko presao.Motorom sam najzadovoljniji od cjelog auta.



Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top