Mazda 2 1.3 sa 3 vrata !!!

Mazda 2 1.3 sa 3 vrata !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fin autic ubio se za grada, sigurno trosi ko' upaljac.... samo ne valja sto je malo tijesan pa se ne moze u njemu nista..... :D:D
 
Član
Bocky je napisao(la):
fin autic ubio se za grada, sigurno trosi ko' upaljac.... samo ne valja sto je malo tijesan pa se ne moze u njemu nista..... :D:D

Onda Chrysler C300, možeš bračni krevet stavit unutra :D:D
 
Član
mirso je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
fin autic ubio se za grada, sigurno trosi ko' upaljac.... samo ne valja sto je malo tijesan pa se ne moze u njemu nista..... :D:D

Onda Chrysler C300, možeš bračni krevet stavit unutra :D:D

evo za koji dan mi treba doci daidza - ujak (kako ko' kaze), on ga ima i kod njeg je full oprema, pa jedva cekam da vidim hoce li se koke loziti na to... :D:D
 
Član
e ovo je za moju babu i djeda, da polako odu u kupovinu, vrate se, i tako jedanput sedmično
 
Legend
ma jest ba ovo je samo za starije ljude koji zelei mati malo auto koje nimalo ne trosi,da dodju od tacke A do Tacke B bez problema
 
Legend
Ovo auto su kupovali od roditelja srednjih godina, nesto stariji ljudi, do mladjih cura.
 
nek kupuju sukun djedovi,ja bi ovu mazdicu samo tako objerukce prihvatio,a vi pricajte sta hocete.

meni je prelijepa,bijela joj super stoji,86 ks sasvim dovoljno za grada.

kad ibiza sa 1000+ kg i 75 ks fino ide onda ovo garant ide i bolje (po gradu) ehhe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top