Mazda 2 1.3 sa 3 vrata !!!

Mazda 2 1.3 sa 3 vrata !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
1Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


2Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


3Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


4Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


5Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


6Mazda21.3TS23drCARreview.jpg


Manjak vrata, manjak kila.
Ukupno 950kg. Prilicno impresivno uzmemo li u obzir snagu od 85KS.
 
Član
Dobar pravo... vidjeo sam da ima u ponudi i onaj 1.5 GT... on ima preko 100KS... izgleda identicno kao i ovaj
 
Član
Extra je auto, svidja mi se...ako ne i najljepši iz te klase, a bijela mu stvarno moćno stoji...a jel mu dovoljno tih 80-tak konja, da nije premalo :icon_rolleyes:

Cijena, jel se zna?!
 
Legend
mirso je napisao(la):
Extra je auto, svidja mi se...ako ne i najljepši iz te klase, a bijela mu stvarno moćno stoji...a jel mu dovoljno tih 80-tak konja, da nije premalo :icon_rolleyes:

Cijena, jel se zna?!

Obzirom da je najlaksi u klasi 86 KS mu je sasvim dovljno. Cijena modela sa 4 vrata je 27.300,00 KM. Sad kad pitas jel mu dovoljno, moram te pitati u poredjenju sa cime? i koju namjenu?

Ako ces gasovat, onda naravno da nije, ako mislis na normalnu voznju sasvim dovljno.
 
Član
daki je napisao(la):
Obzirom da je najlaksi u klasi 86 KS mu je sasvim dovljno. Cijena modela sa 4 vrata je 27.300,00 KM. Sad kad pitas jel mu dovoljno, moram te pitati u poredjenju sa cime? i koju namjenu?

Ako ces gasovat, onda naravno da nije, ako mislis na normalnu voznju sasvim dovljno.

Pa evo recimo kako bi ga uporedio sa snagom i težinom Leona, 140 KS i 1500 kg?! A kolko sam razumio, ima i još jedna ponuda motora, preko 100 KS...Inače, nije da ganjam racing performanse, ali volim da auto može povuć kad zatreba :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top