masti svijece

masti svijece

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam gadan problem,radi se o peugeotu 205 gti 1.6i gorivo mi stalno masti svjece,kad na leru radi onda je i dobro,a kad krenem odmah mi pocne trokirat i radi na 2 klipa.masti mi 1 i 4 svjecu.dizne su dobre,razvodna kapa,kablovi sve novo.
takodze puca mi iz auspuha kad se to desi.:icon_mad:
 
Član
reko sam ti ja fino al et mora se glava skinut i onda ces ve vidjet bez trunjenja
 
Član
Zerr je napisao(la):
reko sam ti ja fino al et mora se glava skinut i onda ces ve vidjet bez trunjenja
ovaj jedan majstor je mjerio kompresuju i rekao je da je dobra.nije valjda da su propisali difloni pa da curi ulje do svjecica i sad kad se ugrije skoro nikako nedimi.bilo mi jedno crijevo prikljesteno od hiberlaufa zamjenio i sad je bolje.pozz zerr
 
Član
Ako ti puca iz auspuha tu zagarantovano nesto nije uredu sa strujom(razvodnik i tome slicno),a za masne svjecice nisam siguran moze biti do nesagorjevanja goriva u cilindru,ili u najgorem slucaju da ti ulje prolazi u kompresioni prostor.
Bice bolje,nadam se:icon_confused:
 
Član
to marko i govorim jer mislim da on misli na ulje ako je gorivo
pomeni samo nastelovat ga dobro i to je to
 

MTR

Član
nesto sa fazom nije u redu , ako trokira kad vozis i masti 2 i 4 , znaci po meni siba gorivo a ne baca iskre na svjecicu - valjda . Njih dva su u pravu , vidi prvo to , i vidi smrdi li ti benzin u ulju kad izvadis sipku onako usput.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top