Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Član
ma odlicna auta bogami, bas sam neki dan pricao sa starim, njegovi u firmi su zaduzili jos dva ili tri ovakva kao kod njega, presli su mozda cak i vise nego on, slabije i cuvaju jer niko kao pojedinac ne duzi auto, ali svejedno su dobri i dalje
moj stari sam duzi jednog, svegami pazi ga isto kao sto pazim ja svog Pola, ali posao je takav da ide po raznoraznim terenima, jedino sto mijenja su gume i ulje, nista vise nema potrebe
drama je bila kad mu je kolega zakljucao upaljen auto, pa je radio 3 sata dok nisu donijeli rezervni kljuc, kad je usao u auto, kaze stari ama sta je ovo, na sta je ovo radio bogati,hehe, nista goriva nije potrosio:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto telecomovih kedija, i moj stari u telecomu ima transit, ali je onaj zatvoreni, nema stakla nazad u tovarnom prostoru
zaduzio ga je novog, trenutno na satu ima 50 000, nikad nikakvih problema nije imao, osim sto su pustale gumice na servo pumpi, pa je mjesec dana servis u sarajevu kuburio oko toga, ostalo nista, autoo odakle sve prodje to je cudo, a na trapu nit se sta radi, a nit sta lupa

Hehe kako snimi telekoma :) sila su, a naj bolji dokaz je Avaz. Dobili su connecta u 3 mjesecu ove godine novog, znaci nova tipa 0 kilometara, do danas je presao 180 000 :)

Connect sa naj vise predjenih kilometara je ovaj sto stoji iza telecoma na fotki, i on na sati broji 380457 predjenih kilometara.


ispade da je onda svaki dan prelazio cca 900 km :icon_question:
 
Legend
IGY je napisao(la):
daki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto telecomovih kedija, i moj stari u telecomu ima transit, ali je onaj zatvoreni, nema stakla nazad u tovarnom prostoru
zaduzio ga je novog, trenutno na satu ima 50 000, nikad nikakvih problema nije imao, osim sto su pustale gumice na servo pumpi, pa je mjesec dana servis u sarajevu kuburio oko toga, ostalo nista, autoo odakle sve prodje to je cudo, a na trapu nit se sta radi, a nit sta lupa

Hehe kako snimi telekoma :) sila su, a naj bolji dokaz je Avaz. Dobili su connecta u 3 mjesecu ove godine novog, znaci nova tipa 0 kilometara, do danas je presao 180 000 :)

Connect sa naj vise predjenih kilometara je ovaj sto stoji iza telecoma na fotki, i on na sati broji 380457 predjenih kilometara.


ispade da je onda svaki dan prelazio cca 900 km :icon_question:

Fotografija govori hiljadu rijeci prvi put kad se pojavi puknucu jednu. A nisam racunao koliko prelazi samo imam kilometre za pokazati ;)
 

IGY

Član
sve to stoji, samo eto malo me ubolo u oci to da je od marta ove godine pa do danas presao toliko, da je nemoguce nije, znaci da se nije gasio :)

btw koja je svrha teme inace, reklama ili
 
Legend
IGY je napisao(la):
sve to stoji, samo eto malo me ubolo u oci to da je od marta ove godine pa do danas presao toliko, da je nemoguce nije, znaci da se nije gasio :)

btw koja je svrha teme inace, reklama ili

Ma jock, onako zvrcam, naidje neobicnih auta par onih mustanga, bude i produzenih limuzina i ovako nekih ogromnih motora, pa usputno nabacujem fotke, a rekao sam u drugoj temi za sve forumase kad im dodje vakat servisu mogu mi se javiti za posebne cijene servisa i usluga, konto sam mozda da otvorimo neku temu, gdje ko radi, pa ovako nekad kad nekome nesto zatreba mozda moze nesto jeftinije da rjesi ili kupi.
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
btw koja je svrha teme inace, reklama ili

Što da ne, i drugi reklamiraju?;)

PS. Ima li dobrih polovnjaka Volvo autića kod vas, turbo benzin?

Ima jedan S80 Volvo 2.9 benzin nema plin top oprema ocuvan auto je kao nov. Cijena 10.000 KM Vlasnik Volva vlasnik firme Volan d.o.o. iz Tuzle Haris pa ako je neko zainteresovan ou dat broj tel.
 
Legend
p020911155301.jpg


p020911155302.jpg




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
daki jes to pustio korjene u toj mecki:cool::cool::cool:
ovaj fokus mi je bas extra, ova serija mi se najvise svidja
 
Top