marea

marea

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehh ovako, neki znaju da sam razbio auto a neki ne :icon_smile: uglavnom sinoc su zavrsili radovi i reko da postavim sliku kako to sad izgleda :icon_smile:

[attachment=11508]

evo ovo je steta koja je bila...

[attachment=11510]

evo ga sa zavrsenim radovima,

bice jos slika dok ih prebacim detaljnije malo oko radova...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ehh ovako, neki znaju da sam razbio auto a neki ne :icon_smile: uglavnom sinoc su zavrsili radovi i reko da postavim sliku kako to sad izgleda :icon_smile:



evo ovo je steta koja je bila...



evo ga sa zavrsenim radovima,

bice jos slika dok ih prebacim detaljnije malo oko radova...

Eeee mashala drug, nek je sa srecom, jel upasa smajketov ventilator? Pozz
 
Član
Pa lijepo si ga drmno i to vidim onde kod mejdana na onoj raskrsnici...jel odozgo neko izletio posto znam da kreteni izlecu odozgo i negledaju nista...a jos ljepse si ga i sredio ko nov...;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Pa lijepo si ga drmno i to vidim onde kod mejdana na onoj raskrsnici...jel odozgo neko izletio posto znam da kreteni izlecu odozgo i negledaju nista...a jos ljepse si ga i sredio ko nov...;)

jest druze tamo je to bilo :icon_confused: izletio mi odozgo kroz jednosmjernu i zabranu i 101 qrac... ma dobro je proslo

@ Trizex

ma uglavio sam ga jos samo elektricaru da odem da mi to spoji kako treba, neradi sad nikako ionako je zima uopste mi neprelazi kazaljka preko pola onog...
Kad cemo pit pivo???
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Pa lijepo si ga drmno i to vidim onde kod mejdana na onoj raskrsnici...jel odozgo neko izletio posto znam da kreteni izlecu odozgo i negledaju nista...a jos ljepse si ga i sredio ko nov...;)

jest druze tamo je to bilo :icon_confused: izletio mi odozgo kroz jednosmjernu i zabranu i 101 qrac... ma dobro je proslo

@ Trizex

ma uglavio sam ga jos samo elektricaru da odem da mi to spoji kako treba, neradi sad nikako ionako je zima uopste mi neprelazi kazaljka preko pola onog...
Kad cemo pit pivo???

Cim dodjes u Sarajevo :D ili kad se vratim, stagod bude prije ;)
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Pa lijepo si ga drmno i to vidim onde kod mejdana na onoj raskrsnici...jel odozgo neko izletio posto znam da kreteni izlecu odozgo i negledaju nista...a jos ljepse si ga i sredio ko nov...;)

jest druze tamo je to bilo :icon_confused: izletio mi odozgo kroz jednosmjernu i zabranu i 101 qrac... ma dobro je proslo

@ Trizex

ma uglavio sam ga jos samo elektricaru da odem da mi to spoji kako treba, neradi sad nikako ionako je zima uopste mi neprelazi kazaljka preko pola onog...
Kad cemo pit pivo???

Pa ja nisam ni sumnjo da se to tako odigralo...sto je najgore nisi ni prvi ni zadnji kome se to tu desilo...al ajd stas...sredi se sve pa i auto...:cool:
 
Član
@trizex

heheeh u sarajevo ni tenkom nebi smio po ovom vremenu krenut :icon_eek: a cim dodjes javi se heheeh ;););)

@nodiash

maah stacu mu ja takva sudbina bila heheeheh, ma ebo auto, sve se napravi...
 
Član
Ma nek tebi nije ništa bilo :icon_smile:, a i auto si fino sredio pa biće bolje dont sikiriki ;)
 
Član
ma nista alfa gledo sam je, otislo nes na motoru valja mjenjat a neda mi se bacat pare na to, sad ce posle nove godine lec audi a6 3.0 TDI [/i];)
 
Legend
bolji je nego prije sto je bio :p

jesu ovo vedine felge 17ke ?

extra izgledaju na auto heh
 
Član
trizex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bolji je nego prije sto je bio :p

jesu ovo vedine felge 17ke ?

extra izgledaju na auto heh


Nisu, samo sto su isti model, Alen ima ove na Marei vec duze vremena....

hehehe tako je ajdine, tacno drugo je auto sa onim felgama...

kad ces u tz da ispijamo pive :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top