Manuelna za automatsku

Manuelna za automatsku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam Vectru sa manuelnom klimom, al bi htio da promijenim za automatsku ako je moguće, jel moguće :icon_question:. Ako je ko radio kolka je cijena ?
 
Član
sigurno je moguce, a sada koja je cijena i koliko se isplati ne znam, da sam na tvom mjestu ne bi radio....
 

IGY

Član
moguce jeste
ali je neisplativo
jedino da odes na otpad da das svoju manuelnu za automatsku i da doplatis
 
Član
moras mjenjat komplet instrument tablu i kompresor klime i sve sve ubogu malo je rec da je ogromna zajebancija tako da ti to nije nikako isplativo...
 
Član
Uuuu, pa mislio sam da je to nešto jednostavnije, samo zamijenit onu tablu za klimu za onu tablu za dugmadima, a ako je tako nema od toga ništa, al hvala.
 
Član
kenox je napisao(la):
Uuuu, pa mislio sam da je to nešto jednostavnije, samo zamijenit onu tablu za klimu za onu tablu za dugmadima, a ako je tako nema od toga ništa, al hvala.

Mijenja se komplet kutija ventilacije jer na obicnoj klapne su na sajle a na automatskoj klapne pokrecu motorici.Nista se vise nemjenja.
Plus bruka zica i kojekakvih senzora.Sve ostalo ostaje isto.Posla imas minimalno 5 dana da se uradi kako treba i to ti je totalno neisplativa investicija jer tvoju polovnu nece niko uzeti a ovu automatsku ti ces platiti masno plus ruke za sve to.A isto rade i isto hlade samo sto ona automatska ima one lijepe lampice.

Sve u svemu vozdra automatska klima do sljedeceg auta.
 

JD.

Član
to je glupost raditi... haj da nemas klime nikako... a sta fali rucnoj ? bitno da hladi ljeti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top