MANTA MANTA SVE MI SE MANTDA

MANTA MANTA SVE MI SE MANTDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ime mu je MAID ima 21 godinu...naravno isto je iz Velike Kladuse...i ima prelijepu MANTU....evo malo podataka Opel Manta B GSI GOD.1986
2000KUBIKA 150konja...evo i slika...


 
hm,ima dosta plastike,ali prava manta u maniru istoimenog filma.
i djeluje pravo ocuvana.rado bih ja ovo vozao!:)

i da,onaj "Nos" najvise bode oci
 
Član
Sve fino super, ja bi osobno isao na originalni look, ali sto se ovoga tice, zadnji branik ajko fino uklopljen ali ovaj prednji ne lezi pa da ga yebes :(
 
Član
pa i nije lose uyevsi u obzir stanje vecine manti ali ne volim plastiku.
Gledajuci samo stanje auta i rad SUPER
a onaj pontiak cij je
 
Član
Fino fino s obzirom na godine auta...

Mene samo interesuje gdje nađu ovakve automobile, s tim da se nemogu uvest... nakon nekog perioda uvijek izroni nešto slično na našim cestama :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Fino fino s obzirom na godine auta...

Mene samo interesuje gdje nađu ovakve automobile, s tim da se nemogu uvest... nakon nekog perioda uvijek izroni nešto slično na našim cestama :D

stalno se moze naci ovakvo sarije auto, samo sto dosta ljudi ne zeli raditi na tomu ili nema vremena a koliko je truda ulozeno znaju ta braca:)
 
Član
edis je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Fino fino s obzirom na godine auta...

Mene samo interesuje gdje nađu ovakve automobile, s tim da se nemogu uvest... nakon nekog perioda uvijek izroni nešto slično na našim cestama :D

stalno se moze naci ovakvo sarije auto, samo sto dosta ljudi ne zeli raditi na tomu ili nema vremena a koliko je truda ulozeno znaju ta braca:)
Znam da se može naći... ali da se i kod nas može naći ovakvo starije auto u voznom stanju ? nisam nigdje upratio da se prodaje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top