MANN vs MAHLE filter ulja

MANN vs MAHLE filter ulja

Da, poznat mi je ovaj slucaj iz Rusije, ja u svojim klipovima uvijek savjetujem kupovinu samo od ovlastenih uvoznika ako se radi o poznatim brendovima, ili kupovinu brendova kao sto su INA, Comma, Mannol itd koje bas nece niko kopirati .
 

Uz ove koje sam najavio u videu nasao sam i WIX. Koji auto dijelovi prodaju Filtron?

Zar Knecht nije zapravo Mahle (ovaj iz testa)? Naranddzasta kutija - pise u cosku i Knecht i Mahle. Ista firma?

Tako da budete u toku, subskrajbujte se na moj kanal gdje ce biti testovi u slucaju da ih ne budem objavljivao na ovom forumu...
 
Poslednja izmena:
Član
Neka si i WIX ubacio , dosta mehanicara ih "gura" , ja nisam kupovao ...

Knecht i Mahle bi trebali biti isti filteri u razlicitim kutijama , pa kontam mozda si planirao provjerit :D .

Sto se tice Filtrona znam da ih Mirado prodaje , jeftiniji su od MANN-a za 3-4 KM .
 
Nasao i FILTRON :D

A na ovoj mojoj kutiji pise i KNECHT i MAHLE. :D

A kazu da je WIX kupio nas UNICO pogon, mada ovaj moj wix je made in poland.
 
Član
Nasao i FILTRON :D

A na ovoj mojoj kutiji pise i KNECHT i MAHLE. :D

A kazu da je WIX kupio nas UNICO pogon, mada ovaj moj wix je made in poland.


Onda nema vise ni razlicitih kutija :D .

Filtron bi trebao biti made in Poland , sad su i oni pod dirigentskom palicom MANN-a .

Sto se tice WIX-a stvarno nemam informacija niti sam ih koristio , Unico sam nekad davno koristio , nisam imao nikad problema , a o kvaliteti samog filter papira sad mozemo samo nagadjat :D .
 
Top