MAMMA MIA! Talijanska policija slupala Lamborghini Gallardo

MAMMA MIA! Talijanska policija slupala Lamborghini Gallardo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
almir_gr je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
pilot pa pogrijesi...al samo jednom:D

jbg steta ovakvog auta, al doci ce vec drugi..ne brinem se ja za njih...
a kad bi i kod nas policija oduzimala od mafije i koristili za sebe, vozali bi i nasi lamborghinije garant:icon_biggrin:

Hehehe vozali bi, al' u k....., nismo mi italija pa da ima tih vozila kod nas, da uzimaju od mafijasa, zna se sta bi vozali, sve ono sto ovi "vladini sluzbenici" vozaju! :lol:

vladini sluzbenici, a ima i par lamborghinija u bosni, bmwovi, audi i ostala vozila... dosta je tu mafije...uglavnom policija ne bi sigurno vozala golfove 3 i 4...
 
Član
0g1 je napisao(la):
Policija također koristi Ferrarije i Porschee koje su zaplijenili mafiji.

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Da, Da, to je najace....blago njima, kod nas bi onda jurili golf peticama one sa e36-icama itd...
 
Član
Ajjj bas gledao prije dva dana reportazu na astri,mocan i oni se najeze kad ga voze mislim kad su ga vozili....hheehhe....
 
Pa stvarno im je dugo trebalo...mislim kako je moguće da do sad to već nisu uradili :icon_question: :D Vidim i vrlo su stručni bili da podlete pod auto između ostalog :D
 
Član
Znam... uglavnom stare Lancie.. one malo kockaste.. naletio sam na jednu takvu budalu u Italiji, kod Otrantskih vrata
 
Aditas je napisao(la):
Znam... uglavnom stare Lancie.. one malo kockaste.. naletio sam na jednu takvu budalu u Italiji, kod Otrantskih vrata

E bas tako, jos mozda pokoji truljavi Mercedes W123 i to je to, ali zato bankovni racun je veci iz dana u dan...
 
Član
lambordzhini12.jpg

lambordzhini09.jpg

lambordzhini05.jpg
 
Član
ma nasa policija i kad bi zaplljenila ovakav auto ne bi smjela voziti jer bi ga slupali odma pri izlazu na cestu :D :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top