Malo smo se ponovili / Opel Astra

Malo smo se ponovili / Opel Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Malo smo se ponovili

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Tipo16V je napisao(la):
...Jelah tamo nadji sta...

Cuj u Jelah, pa sto ne rece covjece, mogo sam ti ja sve auto-kuce tu pregledat, poslikat i postat sta je u ponudi...
Al svejedno, extra ti je i ova astra, zelim ti puno prijedjenih kilometara sa njom i nek je sa srecom...
Mozes ti meni nesto drugo pogledat, cuo sam da kad se od doboja krene tamo prema tesnju jelahu negdje (nisam toliko upoznat sa tom okolinom pricam ono sto je meni receno) nakon one Hifa (jest da ih mozda ima vishe) benzinske pumpe ima auto "kuca" tj taj neki diler, ima Mercedesa W123CE (coupe) na svicarskim tablama :) pa et ako tuda kada prolazis snimi imal to auto :)

hvala unaprijed ;)
 
Početnik
RE: Malo smo se ponovili

necu nishta preko 15ki 195/45R15 i knap ... imal ko da prodaje sta fino ...
hvala na info, zar ti nisi odustala od foruma :D
 
Član
RE: Malo smo se ponovili

Fina kolica druze, uscuvana pravo....ma zatamnit stakla, felge, spustit i polakirat bocne lajsne i ko na konju si ;)
 
Početnik
RE: Malo smo se ponovili

zasad cu kad dodjem samo felge nabacit jer u ratkape nemogu gledat sanjam ih evo od juche kako mi je stari javio da je uzeo ;)
 
Član
RE: Malo smo se ponovili

lijepa kolica,ima moj kolega jedan istu,pravo su dobre...samo mislim da je lijena sa tim motorom,chip stavljaj da ti makar ista poboljsa,sretno !!!
 
RE: Malo smo se ponovili

Tipo16V je napisao(la):
Mozes ti meni nesto drugo pogledat, cuo sam da kad se od doboja krene tamo prema tesnju jelahu negdje (nisam toliko upoznat sa tom okolinom pricam ono sto je meni receno) nakon one Hifa (jest da ih mozda ima vishe) benzinske pumpe ima auto "kuca" tj taj neki diler, ima Mercedesa W123CE (coupe) na svicarskim tablama :) pa et ako tuda kada prolazis snimi imal to auto :)

hvala unaprijed ;)

To Ahmetlija, mislim, onaj staaaari merc,
haj kad ga vidim slikam, samo za tebe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top