Mali rumun

Mali rumun

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidi se na njemu da je degenerik. za sve postoji starostna granica pa tako i za ovu vrstu vjezbe. ako ne umre mlad onda ce sigurno ostati degenerik.

fuj
 
Legend
sve je to ok,mali je sposoban samo tako,ali u ovoj dobi dok dijete raste i razvija se kao svi normalni da roditelj ovako moze gurati dijete u ovom smjeru ..... ne razumijem...krkan!posljedice ce sigurno imati :icon_question:
 
Član
enesss je napisao(la):
sve je to ok,mali je sposoban samo tako,ali u ovoj dobi dok dijete raste i razvija se kao svi normalni da roditelj ovako moze gurati dijete u ovom smjeru ..... ne razumijem...krkan!posljedice ce sigurno imati :icon_question:

ma sto posto da ce imat,prvo sto mislim je da se nece razvit kako treba,rastom ce ostat manji sto posto,ne znam koji debil treba biti pa da ovo radi od djeteta,da je on stariji,pa da moze odlucit sta mu se svidja ili ne,ali mali je,sigurno je da ne zna,ove vjestine su mu nametnute,sad je kasno,al et,samo gledat i cudit se
 
Član
Malo sam se raspitao i kazu da je mali u pocetku samo isao sa starim u teretanu. Vremenom je poceo da se ugleda na oca i gledajuci sta ovaj radi, kao i svako dijete, poceo da ga kopira, a eto gdje je to sve doguralo, ukratko receno. Ne sumnjam da je otac imao mnogo uticaja da od normalnog djeteta pocne graditi degenerika (ne daj, Boze, ali mislim da ce mali imati posledice)!
 
Član
Ovo je bože sačuvaj.U Kini sparuju momke i cure sa fizičkim predispozicajama za razne sportove(gimnastičari,košarkaši...)Svi su upoznati kako je "stvoren" košarkaš NBA lige Jao Ming...A djeci koja treniraju gimnastiku lome ruke i noge da bi kasnije mogli da izvode čudesa na olimipijskim igrama:icon_confused::icon_confused:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Malo sam se raspitao i kazu da je mali u pocetku samo isao sa starim u teretanu. Vremenom je poceo da se ugleda na oca i gledajuci sta ovaj radi, kao i svako dijete, poceo da ga kopira, a eto gdje je to sve doguralo, ukratko receno. Ne sumnjam da je otac imao mnogo uticaja da od normalnog djeteta pocne graditi degenerika (ne daj, Boze, ali mislim da ce mali imati posledice)!

oggy dobro si cuo,pocelo je bas tako,citao sam clanak o tome,bio je negdje poveci clanak o pocetcima ovog djecaka,,dobro kazes ugledao se na oca,sta ce drugo,mali je on da bi spoznao da li je to ok za njega ili ne,a njegov stari je degenerik veci,ja ovo ne bi radio ni u snu svom djetetu,,,samo me zanima sta mu je u glavi,gdje sve to vodi,,kakav je to otac,upropastava sopstveno dijete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top