mali put i snijezni problemi

mali put i snijezni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
izgleda snijeg opet iznenadio nase zimske sluzbe, dok sam isao glavnom cestom bilo je dobro ocisceno i to, a kad sam skrenuo sa glavne evo sta me docekalo
 

IGY

Član
i bilo je dobro gusto, posebno kad me za...ao jedan BMW stao nasred ogromne uzbrdice na sredinu ceste i stavlja lanece, ali bili su fer i malo me pogurali dok sam krenuo, a na kraju sam i umalo zavrsio u jarku uhhhhhhhhh opasno je bilo, ali eto i to je jedno iskustvo
 

IGY

Član
a snijeg je dosta veci nego je slikano mobitelom pa se mozda nevidi najbolje
 

IGY

Član
a evo sta je islo ispred mene, i nije mi puno bijezao ali steta skrenu na benzinsku a taman mi bio dobro dosao radi murije, slikano dok smo stajali u koloni kod Rajlovca
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobro je da nisi lavinu pokrenuo mogu mislit ori se gore kad stisnes papucicu :)
 

IGY

Član
a zamisli ima nekih 6km tog puta a sve je bila druga na nekih 2500-3000 rpm, jer nema ni dodavanja ni popustanja gasa, stari me cuo kilometar prije hehe
 
fina vikendica,a jos bolji ovaj JTD motor,ma jebo pola benzinaca kakav je on...ja govorim za 1.9,ovaj jos jaci
 

IGY

Član
hvala za vikendicu, a ovog jtd je vozila neka baba, i pici baba 12 banki po krivinama jedva sam je stizao, ali sam je stizao, ipak ima skoro 1000 kubika vise i.......
 

IGY

Član
a hebo snijezni drift kad se useres kad te okrene sam od sebe, volim i ja isto da driftam i sreca mi je pa sam dosta vijezbao i znam se izvuci iz pojedinih situacija, ali bilo je kobno par puta, samo te okrene iz cista mira iznenada neznas sta te snaslo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top