mali fottosession...MK3

mali fottosession...MK3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član














evo malo slika,ove fele(13) idu u historiju,dolaze borbetove(14) RC design,ove felge zajedno sa gumama idu na prodaju,na slikama nisu oprane,cijenit ču ih oko 200 km...naprijed su savine S3...
 

edo

Član
motor 1.4 44kw,kao što reče drug myx,95 godina,servo,centralna,daljinsko,el.stakla,el.retrovizori,
plišana sjedišta,podesiva sjedišta i volan po visini,metallic boja,lavlja kanđa,od sutra alu felge
borbet r14 i itd...

trudim se da furam clean look sa što više originalnih dijelova na autu,eto sutra bi nove felle trebale leči,a planiram i ugraditi originalno treče štop svijetlo i možda da ga zatamnim 30%(llumar)
 
Član
ma samo lagano, polako ga dotjeruj i bit ce to fina makina...naravno s vremena na vrijeme, mu propusi masinu, da se ne zakaslje:)
 
Član
Hehehehe ....fin golfac samo sto ja bas ne volim clean look vec bas styling do jaja :) Ipak sretno!!!
 
Član
edo je napisao(la):














evo malo slika,ove fele(13) idu u historiju,dolaze borbetove(14) RC design,ove felge zajedno sa gumama idu na prodaju,na slikama nisu oprane,cijenit ču ih oko 200 km...naprijed su savine S3...

tesko da ces dobit 200KM ja sam petokrake 15" prodo 200 KM ipak sretno
 
Legend
Nema veze prodo sam i ja svoje 15ke OZ za 250 bez guma, ali 13ka je trazena felga,a sa gumama pogotov. Mogul felge na Yuga i ako mogu javi odma dje da te nadjem da se dogovorimo, drug sklapa yugu i trazi slike imaju ovde na forumu.
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top