Maleni Britanac dobio kćer u 13. godini

Maleni Britanac dobio kćer u 13. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
uh zajebano ce da mu bude pravo ccc, a taj abortus opet nije rjesenje jer partnerica moze da ima ozbiljne zdravstvene probleme. hajd nek ga je sklepo sta fali, nek priceka par godina i zajedno mogu srednju skolu upisati.
 
Član
Malocas sam ovo bas gledala na dnevniku ... Dijete ce sad da odgaja dijete,ali on ipak zeli da bude uzoran otac ...ccccccc
U sustini abortus u ranom stadiju trudnoce i ne bi bas nesto skodio ,manifestuje se kao jaca upala uz odgovarajucu terapiju,tako da ne mora znaciti u svim slucajevima da treba biti kobno po zensku osobu!!!!
 
Početnik
Zanat se uci od malih nogu...e sad sto smo mi od malih nogu zavolili auta, a ne cure.. :icon_rolleyes:
 
Legend
evo maloprije gledao na tv-u upitase ga kako cete za financije , a mali ce , a sta je to ?? hahahahahahahah ajjjj crko sam , nisam vjerovao bogam

evo frajera

SNN1301A-280_732159a.jpg


EDIT: evo i videa :D :D :D


http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
CCC... ovo stvarno nije normalno... da nije zalosno bilo bi smijesno, oca mi i srece, a gle one tambure, ni dijete ne zna drzati, kako ga po ledjima lupa sa velikom dozom "njeznosti" :icon_evil:
ja mislio ti napiso;)
 
vladica85 je napisao(la):
jbt ja mu ne bi dao ni 7god a kamoli 13:lol::lol:

Bas jebo te klinac izgled skroz mlad,dao bi mu max 10 godina.

Juce sam cuo ovo na dnevniku,ma strasno jbt,a ste culi da malac nije rekorder,88. ili 98. rekose da je neki 12-ogodisnji britanac takodje "napravio" dijete sa...pazi sad... 15-ogodisnjakinom.

Hah,ludi su!:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top