Mala premijera na BHT-u "AUDI RS5"

Mala premijera na BHT-u "AUDI RS5"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1590696.jpg
 
Član
Pfffff ja auta dugo nisam vidio ovako nesto savrseno.........:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Mogao je vala izgledati malo agresivnije za znacku koju nosi... Rekao bih ovako da je S-Line, a ne super mocni RS...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Mogao je vala izgledati malo agresivnije za znacku koju nosi... Rekao bih ovako da je S-Line, a ne super mocni RS...

Pošto si ga vidio u živo imaš pravo komentirati?? GTFO i nemoj da ponavljam.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Mogao je vala izgledati malo agresivnije za znacku koju nosi... Rekao bih ovako da je S-Line, a ne super mocni RS...

Pošto si ga vidio u živo imaš pravo komentirati?? GTFO i nemoj da ponavljam.

hahahaha al si ti zaheban leek, prava komedija od cojka :lol:
 
BaXRS4 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Mogao je vala izgledati malo agresivnije za znacku koju nosi... Rekao bih ovako da je S-Line, a ne super mocni RS...

Pošto si ga vidio u živo imaš pravo komentirati?? GTFO i nemoj da ponavljam.

Vidio sam R8 uživo, i on je ostavio dojam. Pa veci je dojam ostavio na mene RS6 Avant nego ovo... I ohladi malo, nisi ga ti dizajnirao pa da mi govoris kako cu ja komentarisati... Trebam li ponoviti da je nista posebno dizajnom za znacku koju nosi ?
 
Član
meni dizajnom nista novo od audi-a...i te najave o brisanju konkurencije,logicki nekako dodje j*em ga da ce biti brzi od M3 i kompanije...jer je najnoviji...a sto jest jest ,zlo je...dizajnom nista novo...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top