Mala pomoc ....

Mala pomoc ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako juce sam dobio US Blaster 1371 pojacalo pa evo sturi se po netu pokusavam da nadjem user manual al mi bas i nejde .... imal neko mozda da bi mogo pomoc da mi to nadje pliiiiiiiiiiiz .... hvalaaaa
 
Član
US Blaster 1371
Power supply voltage 12 volt DC
(Allowable from 10.5V to 16V)
Total harmonic distortion Less than 0.2%
Output impedance 1 - 8 ohm
Input impedance 10K ohm
Input sensitivity Adjustable from 200 mV to 12V
Frequency response 5Hz—500Hz +/-1dB
Signal to noise ratio better than 80dB
MOČ:
4 ohm 300 watt RMS
2 ohm 600 watt RMS
1 ohm 1000 watt RMS

i dalje trazim vidicemo
 
Član
hvala zuki ak naletis bas na user manual to mene zanima, ovo sam uspio i ja nac, hvala jos jednom ;) ....

ersane mjenjo ga za mobitel sto mi stojo u ladici ....
 
Član
ako je mijenjao za jedan mobitel ajde dobro je
ali ja mislim da je u igri bilo jos necega tu
 
Član
Nexus je napisao(la):
ja mislim da je mijenjo za tri mobitela:D

zato sam i rekao znam da je svima nudio tri telefona za neka razmijene
a ovamo kao da ispadne da je dobro prosoa pa dao samo jedan:lol:
 
Član
a sta ti nije jasno na tom ampu, ja sam ga imao prije 2,5 godine, sto ce ti manual


imam ga i sad ali u vise djelova:cool:
 
Član
sjecam se drug kada si ga imao u bl na db dragi onaj ford karavan bijeli gonio si ne sjecam se tacno 3 ili 4 us blastera sa njim ;)
ja tek nekidan skontao da si ti taj skoro si ti mene zvao sjecas se da pozajmim z1 za brpa :icon_biggrin:
 
Član
z3k4 je napisao(la):
sjecam se drug kada si ga imao u bl na db dragi onaj ford karavan bijeli gonio si ne sjecam se tacno 3 ili 4 us blastera sa njim ;)
ja tek nekidan skontao da si ti taj skoro si ti mene zvao sjecas se da pozajmim z1 za brpa :icon_biggrin:

to skoro je bilo davno ima vise od godinu dana meni se cini nego ok, i nisam pitao da mi posudis nego iznajmis, da ja sam taj, bila su 4 usb woofera iz one naj losije serije, i kutija koja je bezze radjena bez ikakvog proracuna, jbga ali opet 143,3db a mondeo karavan je dosta veliki, nakon toga otisla dva woofera, pa izgorilo pojacalo i tako, sad odustao od db pa nesto slazem za slusanje, jbga ovde u prijedoru nema niko zainteresovan za ICE ima li vas u bl dosta ili....

on topic: a sto se tice tog pojacala meni je tad bio ok, ali poslije sam skontao da je bezze, mozda negdje i imam manual ako nadjem skeniram pa ti posaljem
 
Član
jbg meni to kao da je bilo skoro:icon_smile:
ma jok ba slabo i kod nas ima par likova nafurani na to
ali znas ono svi bi dobru ziku za malo para ne moze tako :icon_exclaim:

ebote nisam znao da svi kude ovaj amp nisam nikada imao priliku da ga slusam eto ti si ga imao sta je reci :icon_rolleyes:
 
Član
ma gle prije nego sam kupio taj amp imao sam helix hxa400 za subove 2x12", pa sam htjeo nesto jace i kupio tog us blastera, snage je onako imao ali zvuka nigdje, bar meni, dobro i subovi su bili smece ali opet, jebote kad sam poslije tog cuo 2x r12 na sinus live koji je isto kao i SM zvucalo mi je 5x bolje, iako ni to nije neka kombinacija dobrog zvuka, tako da taj usb 1371 mi je ostao u losem pamcenju, i po zvuku a i po tome sto sam ga platio 405KM i spalio ga:D

sad sam uzeo GZNA2800x i zadovoljan sam, ne mislim ga mjenjat, jos:icon_smile:
 
Član
gdje si uzeo daj GZ nuclear da nisi u Bl od onoga lika sto je dugo vremen prodavao ga:icon_question:
 
Član
mislis na Dragana i Andreja, nisam od njih jer traze za njega 1000KM , i nece ga nikada prodati za te pare, a ja sam svog nasao dosta jeftinije
 
Član
pa da bas zbog toga pitam je je cijena bas paprena
i kako taj svira sta gonjis sa njim sada kakva mu struja treba:icon_question:
i ako nije tajna da kazes koliko si ga platio ili ovde ili na pm :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top