MALA POMOC KAKO SE SPAJA

MALA POMOC KAKO SE SPAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako treba mi pomoc od DB ili SQ racer-a kupio sam zvucnike Magnat car fit 216 dvosistemce kao na slici i palaniram ih spjit na pojacalo e sada me interesuje dali mi trebaju skretnice ili ne i kako spojiti ove male sisteme
 

IGY

Član
pazi, ako ganjas kakav kvalitet zvuka, treba ti skretnica za ovo, i na nju dovedes izlazni signal sa HU ili pojacala, i imas izlaz za zvucnik, i posebno izlaz za tweetere,
ako nemas skretnicu povezi onda + sa tveetera na + na zvucniku i minus isto tako i skopcaj na izlaz
mada moj ti je savjet pokusaj naci i odgovarajucu skretnicu, da imas fino ciste visoke na tweeterima i ostale na zvucnik
 
Član
IGY je napisao(la):
pazi, ako ganjas kakav kvalitet zvuka, treba ti skretnica za ovo, i na nju dovedes izlazni signal sa HU ili pojacala, i imas izlaz za zvucnik, i posebno izlaz za tweetere,
ako nemas skretnicu povezi onda + sa tveetera na + na zvucniku i minus isto tako i skopcaj na izlaz
mada moj ti je savjet pokusaj naci i odgovarajucu skretnicu, da imas fino ciste visoke na tweeterima i ostale na zvucnik
Ok hvala puno a recimi gdje da nadjem te odgovarajuce skretnice posto do sada nisam petljao sa ovim
 

IGY

Član
hmmm
stvarno ne znam, nisam siguran ima li Muha iz caraudia nekih skretnica posebno da prodaje
ili da pogledas po ovim trgovinama sto prodaju tu vrstu opreme
BTW posjeti i HR cice www.cice.com.hr
vidi da nema slucajno ko kod njih da prodaje posebno skretnice
 
Član
IGY je napisao(la):
hmmm
stvarno ne znam, nisam siguran ima li Muha iz caraudia nekih skretnica posebno da prodaje
ili da pogledas po ovim trgovinama sto prodaju tu vrstu opreme
BTW posjeti i HR cice www.cice.com.hr
vidi da nema slucajno ko kod njih da prodaje posebno skretnice
Ok hvala ;)
 
Član
igy ovo su zamjenski zvucnici .... bilo koja fabricka skretnica ce odlicno pasat na ove zvucnike .... prico sam malo sa novicom preko msn-a i predlozio mu skretnice iz audija jaje (kod njeg su zadnji zvucnici fabricki odvojeni i ja mislim da auto ima fabricke skretnice negdje unutar auta) .... ako ima neko ko ce to potvrdit? .... jbga pokusavamo pomoc cojku ajde aktivirajte se nije zar igy jedini ovdje koji pomaze narodu .... imal jos nekih auta osim audija jaje da mozda ima takve skretnice? .... imal mozda neko od vas ovdje na forumu te skretnice ....


i jedan veliki RESPECT za naseg igy-ja, da ti nisam dao plus, sad bi ti dao 2 :lol: ....
 
Član
Golf 3
Golf 4
Fiat Punto MK2
Audi 3
Audi 4
Audi 6
Audi 8
Mercedes E klasa
Mercedes C klasa
Mercedes S klasa
BMW svi stariji od 98 god....

U principu trebala bi da imaju sva novija auta, koja imaju fabricku muziku sa preko 4 zvucnika, odnosno koja imaju visokotonce posebno ugradjene u vratima ili na tabli...
Kod mene imaju fabricke skretnice za visoke u vratima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top