Majstori za Tuning sa Foruma

Majstori za Tuning sa Foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako ovu temu sam otvorio kako bi svi clanovi foruma koji znaju Tunirati ili vrsiti popravku ili prepravku na autu:(Elektricar,Lakirer,Mehanicar,Enterijer Tuning,Exterijer Tunig i sve ostalo)
:D:D Nadam se da adminima nesmeta ova tema Bar ce nas neke popravke jeftinije kostati a i sposobnosti forumasa koji znaju ove poslove dobro ce doci svima:cool:
 
Član
evo ti neke od clanova za koje ja znam

KRVOLOK - Cip tuning - odlican majstor
ajdin_ze - mehanika
 
Član
moze nek se ovi koji znaju bilo sta raditi na autu,napisu sta znaju sta im je specijalnost bolje da pare ostanu u krugu ove raje nego da sve ide na drugo mjesto.:D
 
Član
Znam sve oko elektronike(muzika, sve instalacije za njemce, špance i talijane) alarmi, unutrasnji styling, izrada angel eye i sigurnosni sklopovi za zvucnike, neon svjetla itd.... i sad se trenutno stelim u CIP Tuningu(Tesko brate----Procito sam 10 knjiga i opet ima nejasnih stvari=D al samo polako)
 
Član
Svaka cast za ovu temu...cijenim najvise ovo da pare ostanu medju rajom... najbolje je da jedni drugima pomazemo... RESPECT za to :)
 
Član
ima i eso , on radi mehaniku ,elektroniku kako znam nisam siguran za limariju . uglavnom saso mange sve ima pisevi ,bedjevi , pipi alarme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top