majstor za prosirivanje rubova???

majstor za prosirivanje rubova???

RE: Pitanje?

I ja sam nesto slicno pitao jedino sto su mi rekli da Dino (Sportcar) ima onu spravu sad koliko to stvarno prosiri rub ne znam jer i meni treba malo tj bogda da ne para :D
 
RE: Pitanje?

Little Dragon je napisao(la):
I ja sam nesto slicno pitao jedino sto su mi rekli da Dino (Sportcar) ima onu spravu sad koliko to stvarno prosiri rub ne znam jer i meni treba malo tj bogda da ne para :D

ma meni drug ce trebat malo vise sirit a i ja sam cuo za tu spravicu samo ne znam da li ima to ko u sa... i koliko ona moze prosirit.. il neki dobar limar koji je to vec radioo da mi preporucite..
 
RE: Pitanje?

kazem ti spravicu ima dino a za sve ostalo mora limar sigurno jer se tu i boja oguli garant jer neko vece izvacenje to zahtjeva , dok ovaj sitni uzmes industrijski fen malo zagrijavas i izvlacis al to su milimetri
 
RE: Pitanje?

Little Dragon je napisao(la):
kazem ti spravicu ima dino a za sve ostalo mora limar sigurno jer se tu i boja oguli garant jer neko vece izvacenje to zahtjeva , dok ovaj sitni uzmes industrijski fen malo zagrijavas i izvlacis al to su milimetri

aha ok,hvala ti drug..nista meni ce onda bit potreban neki dobar limar:D
 
Član
RE: Pitanje?

Senad,gore na Anexu ima svoju radionu sto je radio Iceman-u njegovog BMW-a on je njemu prosirivao obrve pa otidi i vidi ja znam da se radionica zove Malagic,i da se do nje dode onim putem preko puta suda pa otidi i vidi tu pitaj nekog sigurno ce ti objasnit kako doci tacno ;)
 
RE: Pitanje?

Chuza je napisao(la):
Senad,gore na Anexu ima svoju radionu sto je radio Iceman-u njegovog BMW-a on je njemu prosirivao obrve pa otidi i vidi ja znam da se radionica zove Malagic,i da se do nje dode onim putem preko puta suda pa otidi i vidi tu pitaj nekog sigurno ce ti objasnit kako doci tacno ;)
hvala drug puno


Gele je napisao(la):
061 269 705 Amel, meni je prosirivao rubove na E36

hvala drug
 
Član
RE: Pitanje?

Chuza je napisao(la):
Senad,gore na Anexu ima svoju radionu sto je radio Iceman-u njegovog BMW-a on je njemu prosirivao obrve pa otidi i vidi ja znam da se radionica zove Malagic,i da se do nje dode onim putem preko puta suda pa otidi i vidi tu pitaj nekog sigurno ce ti objasnit kako doci tacno ;)




Senad je jako dobar ... Inace komsija moj iz Sanskog Mosta ...


Preporucujem slobodnooo
 
Član
jel se moze znati otprilike cijena,prosirivanje sa farbanjem prednjih blatobrana,jer to mene ceka ubrzo........
 
RE: Pitanje?

badboy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Senad,gore na Anexu ima svoju radionu sto je radio Iceman-u njegovog BMW-a on je njemu prosirivao obrve pa otidi i vidi ja znam da se radionica zove Malagic,i da se do nje dode onim putem preko puta suda pa otidi i vidi tu pitaj nekog sigurno ce ti objasnit kako doci tacno ;)




Senad je jako dobar ... Inace komsija moj iz Sanskog Mosta ...


Preporucujem slobodnooo

hvala drug
 
Top