MAJSTOR ZA MJENJAC

MAJSTOR ZA MJENJAC

Jeli slucajno neko zna nekog dobrog majstora za mjenjac u Sarajevu da bi mi preporucio?! Rijec je o mjenjacu Honde! Izgleda da su mi se sasuli lezajevi diferencijala na mjenjacu, pa zelim da zamjenim to i da vidim detaljno dali mu treba jos nesto mozda i sl!

Hvala!!!!
 
Član
061 272 953 Mušan, radi u Citroenu i nije ni najmanje skup, a zna znanje:cool:
Imaš i Zimića alkoholičara i nečoveka koji dosta toga zna al je skup i nepouzdan;)
 
Član
BEMWE je napisao(la):
061 272 953 Mušan, radi u Citroenu i nije ni najmanje skup, a zna znanje:cool:
Imaš i Zimića alkoholičara i nečoveka koji dosta toga zna al je skup i nepouzdan;)

meni je uradio dobro ali sam se nacekao i dobro platio
 
Jakara u Podlugovima, tata-mata sto se tice mjenjaca, samo je problem sto ga je tesko uhvatiti, jer mu je uvijek guzva.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Jakara u Podlugovima, tata-mata sto se tice mjenjaca, samo je problem sto ga je tesko uhvatiti, jer mu je uvijek guzva.

Da da
Jakara je takođe dobar
Ima još jedan momak jako spretan sa menjačima, al je zaslužio pljuščić po obrazićima pa ga neću imenovati:icon_biggrin:
 
Član
U Visokom tacnije Poriječani, Nermin-Bubaš 061/196-590 nazovi provjeri dali je u mogucnosti uzeti taj mijenjac..
 
Član
Jakara definitivno najbolji majstor u Bih sto se tice mjenjaca najvise radi s automatima dovoljno ti je to ;)
 
Član
Da da, Jakara.. odneses pa kada bude ne sekiraj,djelove uzimam kod Nihada al ako treba u servis ici uhhh slomis se trazeci Jakaru medju šerafima...;)
 
Top