MAJSTOR ZA IZDUVNE GRANE - SA

MAJSTOR ZA IZDUVNE GRANE - SA

Član
Zna li neko dobrog majstora za izduvne grane u Sarajevu ili okolini?
Izgleda da negdje pušta pored dihtunga ili je grana napukla, pa bi to sve trebalo skinutu i
pregledati jer se čuje da tu probija. Onda prirubnicu obrusiti izravnati i eventualno negdje zavariti ako je napukla.

Vozilo je SEAT Ibiza ( 2000 g. ) 1.0 MPI, Motor ALD
Izduvna grana je od neke vrste Inox-a ( nije gus)

Hvala i pozdrav svima!
 

IGY

Član
to ti mora mehanicar raditi, jer ni jedan auspuh servis nece da se igra oko skidanja izduvne, bar je tako slucaj sa mnom bio, isto progorilo uzeo drugu i samo je trebalo odvrnuti par sarafa skinuti je i staviti drugu, no ni gdje u auspuh servisu mi nisu to htjeli raditi ;)
znaci kod mehanicara na skidanje
 
na dobrinji, izmedjuimzit pumpe i terex pumpe (put prema lukavici) imam momak radi skoro pa sve, CARDEX, evo br tel s vizitke pa vidi hoce li raditi to 065/891-818 ;)
 
Član
hvala na brzim odgovorima ;)

@Igy - znam da je to posao za mehaničara i da se ovi što rade sa auspusima neće bakćati oko toga, tj. neznaju. Bio sam već kod jednog i on kaže odmah da se grana treba komplet promijeniti.
Znam i ja da je to najelegantnije riješenje, ali dobar majstor bi to mogao vjerovatno popraviti.
Mislim da je nova izduvna grana (orginal) oko 300 KM, a to mi se baš ne daje.

@ Al_Galone - imaš li broj telefona ili adresu tačno gdje se nalazi taj majstor?

Malo off topic :icon_rolleyes:
Nešto se pitam, zašto se baš za sve kvarove na autu, poslije silnog lutanja i hodanja po Sarajevu na kraju mora otići u Kiseljak??

Npr.
- Felge sam peglao u Kiseljaku
- Otpadi svi su u Kiseljaku
- Za folije ima neki Oliver isto u Kiseljaku
- Za struju neki Buno kažu najjači, u Kiseljaku
- Ima neki Hajdarević za presvlake, isto Kiseljak
- Sad za izduvnu opet Kiseljak
Da li mi se to čini ili je to stvarno tako, pa da se ubuduće odmah uputim ka Kiseljaku, da ne lutam džaba?
 

IGY

Član
pa u kratko si sam sve rekao, ti si se ogranicio na Sarajevo u prvom postu pa sam ti tako i odgovorio, a naravno ako ti nije daleko do Kiseljaka otici Barbic ce ti to sve uraditi bez problema kao sto Gale rece
 
Član
IGY je napisao(la):
pa u kratko si sam sve rekao, ti si se ogranicio na Sarajevo u prvom postu pa sam ti tako i odgovorio, a naravno ako ti nije daleko do Kiseljaka otici Barbic ce ti to sve uraditi bez problema kao sto Gale rece

Sorry, al ne vidjeh u prvom tvom postu kojeg si mi majstora u Sarajevu preporučio.. Jest malo podaleko do Kiseljaka, ali izgleda da ću morati otići do tog Barbića. Imaš li ti njegov broj možda? Jel skup?



@zen3dom - OK, hvala na broju

Pozdrav
 

IGY

Član
mislio sam da vec imas nekog majstora koji ti odrzava auto, tako da bi ti on to mogao srediti :D

Barbic Brnjaci bb Kiseljak

br tel 030/874-334 mobitel 063/339-315
radno vrijeme od 8-17 subotom od 8 do 15

treba li ti jos detalja gdje se nalazi :)
 
Član
IGY je napisao(la):
mislio sam da vec imas nekog majstora koji ti odrzava auto, tako da bi ti on to mogao srediti :D

Barbic Brnjaci bb Kiseljak

br tel 030/874-334 mobitel 063/339-315
radno vrijeme od 8-17 subotom od 8 do 15

treba li ti jos detalja gdje se nalazi :)

OK, mislim da imam dovoljno podataka sad :cool:
 
Top