Majstor za "custom" plastike - Sarajevo

Majstor za "custom" plastike - Sarajevo

Ovako, interesuje me ima li neko u Sarajevu ko se bavi custom izradom plastika na autu i kakve su cijene? Sportski kit za mog Clia je nemoguce naci u BiH a s vana mi se ne naracuje pa sam mislio da uradim neke custom izmjene tipa pragovi, obrvice, skrge.. Hvala.
 
imas par ljudi u sarajevu, jedan je na ilidzi enes,,
ne znam sta bi za njega rekao ne radi lose, samo po meni ostane previse rupa puno se kituje poslije njega,,
drugi ti je spojler 2 nik sa pika,,, pa se raspitaj dalje, 061 437 060 enes
 
Pare nemam trenutno, odnosno imam ali ih namjeravam prvobitno uloziti u muziku i nabaciti eventualno kn filter... Ali svakako hocu da se informisem i dobijem neku viziju po pitanju cijena onako okvirno da znam sta me ceka. Koliko bi me onako okvirno izasli pragovi u boji auta i obrvice?
 
To sve moras vidjeti kako sta zelis , pokazati slike i slicno . Znaci momak je profesionalac skolu je zavrsio za to , najbolji umjetnik sigurno u Sarajevu ako ne i sire znaci momak radi bez greske . Ne znam ako si vidjao onu plavu Astru cabrio kao moja njoj je zadnji branik uradio po uzoru na novog OPC-a . Ljudi ga znaju kao PATAK a zove se Senad pa ako hoces mogu ti ostaviti broj da se cujes
 
PATAK (Senad) 061/279-821 , znaci momak radi sve od slika , branika , stolova , kaveza , ma sta zamislite da se moze rukama on pravi bilo za auto , kucu , bastu , tramvaj , kapsulu od fenix-a i sl
 
Hvala na informacijama.. Sto se tice broja mozes poslati na PM ali nije neophodno jer u narednih mjesec pa i dva necu sigurno nista od ovoga raditi tako da necu bezveze nikoga zvati i smarati bez spremnog kesa. http://www.bhtuning.com/renault-clio-3-t-63991.html
Mislio sam raditi pragove kao kolega s foruma, i nabaciti ove skrge sa sport verzije, ako znas okvirne cijene pisi pa da znam koliko ce mi kesa trebati pa da krenem na dijetu laganini :D
 
Član
Druze ako mislis raditi samo pragove po meni sigurno bolje umjesto da radis pragove kod plasticara iskreno i ja razmisljam da li da radim prednji i zadnji branik od Clia 182(takoder dragon mi je preporucio ovog momka i ako se odlucim idem kod njega) ali po meni prvo provjeri koliko kostaju ti pragovi da se kupe novi Ugl ti koliko vidim hoces pragove od R.S 197 odes fino u ovalsteni raspitas se, jer ipak nikada ne moze biti nesto pravljeno kao original a i ne vjerujem da ce biti neka ogromna razlika u cijeni 100 + - km.. ;)
 
G

GoPlay

77 11230483------------------ 498,35 Lijevi prag
77 11234117------------------ 498,35 Desni prag
77 11230484------------------ 669,10 Krovni spojler (ako se ne varam

1) Xenon farovi (par)-----------------------------------1430,00

cijene iz renault servisa :))
 
Top