Majstor za Alfe - TK regija??

Majstor za Alfe - TK regija??

Zna li neko nekog majstora oko Tuzle u ovoj regiji da se bavi servisiranjem Alfi i da se razumije. Gledam neku Alfu za naredno auto pa me interesuje neki dobar majstor da to može pregledati i popravljati u budućnosti, jer kod nas u Gradačcu nema niko da se bavi Italijanima.
 
Član
Zna li neko nekog majstora oko Tuzle u ovoj regiji da se bavi servisiranjem Alfi i da se razumije. Gledam neku Alfu za naredno auto pa me interesuje neki dobar majstor da to može pregledati i popravljati u budućnosti, jer kod nas u Gradačcu nema niko da se bavi Italijanima.

Imas lika popravlja samo BMW i Alfu ja mislim, kad ides iz Lukavca na lijevoj strani se nalazi, ne mogu ti tacno reci sada lokaciju, jer sam bio prije 2-3 godine za BMW, uglavnom nije to klasicni servis, ali da imas na umu jer se covjek bavi nekim auto trkama mislim, pa ako ti bude u pitanju nesto komplikovano taj i trebao rijesiti...
Znaci kad ides iz Lukavca, poslije skretanja za Puračić, poslije pumpe ima put lijevo, makadam mozda 200m, i nalazi se napustena hala, tu je on.
Za lokaciju provjeri opet.
 
Nikad nisam bio u Lukavcu pa nemam pojma gdje bi to moglo biti. Koliko je to daleko od petlje na Šićkom?
 
Član
Pa nije bas daleko, mozda do 10-ak km od petlje.
Ali opet provjeri za tog covjeka, ja sam bio davno.
 
Član
Gdje je lokacija tog servisa u Srebreniku?
Linija označava gdje trebaš skrenut (tu je džamija u Ćehajama pa ne možeš mašit), a eto nedaleko je označeno gdje je servis. Također možeš i s druge strane doć ako ti je lakše. Ideš prema policijskoj stanici (ako znaš gdje je), prođeš nju i prije pruge skreneš desno. Oni su ti ovlašteni servis za Fiat, Lancia, Alfa Romeo.4343.PNG
 
Član
Nikad nisam bio u Lukavcu pa nemam pojma gdje bi to moglo biti. Koliko je to daleko od petlje na Šićkom?
Taj covjek za BMW-ove i Alfe ti se zove Goran..nalazi se otprilike na pola puta između Lukavca i Puračića..kad ides iz Lukavca sa lijeve strane imas benzisku pumpu Nasko..tu skrenes lijevo pa 50m pa opet lijevo i vidjet ces odmah otpad na lijevoj strani pun BMW auta..ekstra je covjek za BMW
 
Član
Imas auto tehnik u gradačcu rade ti i oni italijane, a Imbus u srebreniku godina vec rade italijanska vozila , oni su ti prije srebrenika u mjestu ćehaje kada ides iz pravca Gradačca
 
Top