"Majstor" unistio mi auto

"Majstor" unistio mi auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ChiChaK je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
@ChiChaK Buco ili Senad :icon_question:

Prije će biti Buco. Senad je u prnjavorskoj ulici al' et nek nam ChiChak javi tačno o kome se radi :)
nije buco, niti senad... Ptica-Hasib kod one mesnice-granapa...

Kod Čopre jel'?

Mesnica Jašarević?

Ako je to-to, onda ti je auto vjerovatno žuti/zlatni Renault Twingo?

Brate, ono je samouki 'majstor', ne mogu da vjerujem da si njemu dao auto, strašno. Taj čovjek ne zna šta znači riječ profesionalizam, a kamo li perfekcionizam.

Hahaha, neki dan zuji mu kompresor u onoj garaži, farba auto - otvorena širom garažna vrata a ispred garaze auta prolaze u 16 i puca njemu qrac sto pici prasina na sve strane :D :icon_biggrin:

Ko te nagovorio na to zlodjelo da njemu daš auto?
 
Član
jest zlatni twingo... komshija mi reko za njega kao dobro mu uradio bla bla bla... i tako odvede mi kod njega...i ovaj tako...
na haubi nea sha nea od divljih muha, kamenja i sl. curke sastrane... itd. td.
 

MTR

Član
ChiChaK je napisao(la):
jest zlatni twingo... komshija mi reko za njega kao dobro mu uradio bla bla bla... i tako odvede mi kod njega...i ovaj tako...
na haubi nea sha nea od divljih muha, kamenja i sl. curke sastrane... itd. td.

kolko' vidim od poliranja nea nis' , ponovo nek radi ako ima toliko smeca u laku
 
Član
ma slikat chu sutra pa chu vam pokazat.. danas ga nisam uhvatio.. tj bio je otishao kuchi...a sutra ujutru mi je rekao da dodjem pa chemo vidjet...na telefonu nishta lik ne konta.. valjda pijan sha li je...
uglavnom s nitrom plus neki glass cleaner (il piu-nesht kao za poliranje stakala) uspio sam ochistiti staklo eno ga sija :D
pa chemo vidjet da rijeshimo josh te curke i to...
 
Član
Meni tu zivi rodjak blizu te mesnice pa sam tu jedno vrijeme stalno bio i prolazio isao u taj granap pored.. Ma nisu ti to nikakvi majstori vjeruj mi na cesti tu rade kituju farbaju aute, nego lik radio sebi tako auto pa naucio ko fol lakirat popravljat sve zivoo. Vidi popricaj i reci muda ti to popravi nevalja jer si platio fino da ti to odrade.

Sretno ;)
 
Član
dobro si jos prosao dobro nije sta vise :lol: izvini druze sto se smijem nije tvom problemu nego sto znam sve sta se tu desava i u kakvim se uslovima farba, otidji pricaj trazi da ti poprave, majstor je dobar sto se tice varenja izvlacenja i toga a sto se tice farbanja, prvo nema uslove a drugo sta vise da ti pricam. SRETNO
 
Član
ma u subutu po dogovoru sam odnio auto da mi popravi medjutim samo je ishmirglo... eh sutra idem da mi prelakira pa chemo vidjet... kaze da nije on to radio nego njegov drugar sad che kao on to odraditi majstorski... et pa chemo vidjet...
 
Član
u srijedu mi je opet izradio... ne znam ni ja nije se javljao cijeli dan.. a nije ni radnju otvorio.. sutra idem (po koji put - dogovor) da mi odradi to i trebao bih ichi negdje na poliranje... potrazit chu po forumu gdje ima najbolje da mi to odradi.. et...
 
Član
E pasa moj solidni, imao sam slicnu situaciju, covjek me puko s'guza i tako odem ''majstoru'' i kaze 250KM da mi odradi. Haj ja dadnem auto dodjem za 3 dana kad imam sta vidjet ( situacija koju si ti opisao ) samo sto nema medvjeda. I ja mu kazem da nevalja da treba ponovo da radi, kad on nece ni da cuje o tome. Pitam ga jel tako kaze jest, mogu li doc sutra da se dog. kaze dodji. I ja lagano majstoru s rodjakom i fino ga zavrat. Ostavim auto opeet 3 dana vratim se PERFEKTNO, i boja a nema ni jedne jedine musice.

Nebi da te na nesto navracam, ali ne daj da pravi neko budalu od tebe, za tvoje pare! Jer ipak posteno si platio, na njemu je posteno da odradi.
 
Član
hej zaboravio sam rech... uradili su mi sad auto... ok je ispalo.. nije onako kako su mi rekli al hajd.. odnijet chu ga na poliranje i sad che biti savrsheno.... uglavnom nea curaka i mushica... a taj lik vishe i ne radi tamo....dobro je proshlo.... sho jes jest... :))) s obzirom da to nisu nikakvi majstori..: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top