"Majstor" unistio mi auto

"Majstor" unistio mi auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mah imao sam neki sudar i sad desnu starnu sam zeznuo... uglavnom, kupio sam far i blatobran, haubu mi je kao ispravio pa i vezni lim odradio.. sve je ok bilo dok nije pocheo lakirat.. josh mu ja rekao da mi uradi i cijelu desnu stranu kao et kad vech radi...i kad sam doshao po auto... noch je bila al sam vidio hauba od buba, prashine itd na blatobranu curke, vidi se razlika izmedju stare i nove boje... rekao mi je navodno da dodjem u subotu to sad 28-og da mi to kao poliranje sve popravi...
eh da, i danas perem auto... vidim staklo mi nea onu glatkochu... kad vidim i staklo mi je nashpricao...
sha da radim.. platio sam ga sveukupno 400 KM a unishtio mi je auto...
 
Član
ja ne bih cekao subotu, otisao bih i fino mu rekao sve zamjerke, ako je iole majstor,i drzi do toga popravit ce svoje greske bez pogovora, ako je neki petljanac onda dobro gledaj kako ces nastupit
dao si se u trosak sada, ne isplati ti se zakaciti se s njim i onda ici trazit drugog koji ce to sve da popravi, to ti je onda dodatni trosak
zato na fin nacin popricaj s covjekom i neka ti to popravi
 

MTR

Član
imas sjenu po citavom autu , curci su od prevelikog nanosenja boje i laka , a i farbao ti je negdje napolju a ne u komori

bilo koji lakirer koji radi kako treba bi ti taj posao naplatio mozda i manje

a to sto ce ti radit ponovo je da ce ga oslajfat od tih bajetina i prasine i vidjet ces hoce li ista s tim napravit , mozda ako ima dobru masinu i paste , ako je ofrljac ( a jest , vidi se po poslu ) ni to nece bit kako treba
 
Član
po pitanju čišćenja stakala nitro razrjeđivač ili aceton su majka skidaju sve namočiš krpu i trljaj kasnije samo dobro opereš deterdžentom i ko novo
po pitanju buba i prašine nije on kriv to si sam sebi kriv jer voziš na lakiranje kod čovjeka koji nema lakirnicu rekao ti je u subotu da dođeš da se farba malo zasuši da bi se mogla polirati poliranje će riješiti 80% zamjerki po pitanju buba i prašine
a da si vozio kod nekoga sa lakirnicom ne bi bilo 400 već 1400 :D
eto par savjeta
 
ToMoS je napisao(la):
po pitanju čišćenja stakala nitro razrjeđivač ili aceton su majka skidaju sve namočiš krpu i trljaj kasnije samo dobro opereš deterdžentom i ko novo
po pitanju buba i prašine nije on kriv to si sam sebi kriv jer voziš na lakiranje kod čovjeka koji nema lakirnicu rekao ti je u subotu da dođeš da se farba malo zasuši da bi se mogla polirati poliranje će riješiti 80% zamjerki po pitanju buba i prašine
a da si vozio kod nekoga sa lakirnicom ne bi bilo 400 već 1400 :D
eto par savjeta

e pa nije mu radio cijelo pa da bude 1400 km vec samo blatobran a ta cifra koju je dao ne vrijedi tog rada toliko
 

MTR

Član
ToMoS je napisao(la):
po pitanju čišćenja stakala nitro razrjeđivač ili aceton su majka skidaju sve namočiš krpu i trljaj kasnije samo dobro opereš deterdžentom i ko novo
po pitanju buba i prašine nije on kriv to si sam sebi kriv jer voziš na lakiranje kod čovjeka koji nema lakirnicu rekao ti je u subotu da dođeš da se farba malo zasuši da bi se mogla polirati poliranje će riješiti 80% zamjerki po pitanju buba i prašine
a da si vozio kod nekoga sa lakirnicom ne bi bilo 400 već 1400 :D
eto par savjeta

btw , poliranje laka se radi minimalno 30 dana nakon lakiranja , jer se boja "smjesti" za otprilike toliko vremena
koristenje komore ti je oko 100-200 KM , za to vrijeme cijelo auto opletes
 
Član
momci razgovarate sa čovjekom koji ima doplomu sikkensa i spies heckera a lak se može polirati nakon 7 dana ili čak odmah nakon izlaska iz komore i sušenja uv lampama

GolFanatiCars je napisao(la):
ToMoS je napisao(la):
po pitanju čišćenja stakala nitro razrjeđivač ili aceton su majka skidaju sve namočiš krpu i trljaj kasnije samo dobro opereš deterdžentom i ko novo
po pitanju buba i prašine nije on kriv to si sam sebi kriv jer voziš na lakiranje kod čovjeka koji nema lakirnicu rekao ti je u subotu da dođeš da se farba malo zasuši da bi se mogla polirati poliranje će riješiti 80% zamjerki po pitanju buba i prašine
a da si vozio kod nekoga sa lakirnicom ne bi bilo 400 već 1400 :D
eto par savjeta

e pa nije mu radio cijelo pa da bude 1400 km vec samo blatobran a ta cifra koju je dao ne vrijedi tog rada toliko
čitaj malo bolje lakirana je cijela strana

normalno ne bi bilo 1400 to je rečeno u smislu preuveličavanja pokušo sam mu reći da bi ga sigurno došlo skuplje a koliko vidim ovdje svi sve shvataju bukvalno
 
Član
ovako krenimo redom... stakala znachi ochistiti chu sa nitro razredjivachem i nakon toga uzet nesht za staklo i ochistit?
sho se tiche buba i curke moze se ochistiti poliranjem?

i btw rekao mi je da je korishtenje komore 120 KM i dao sam mu pare za to.. tj ishlo je ovako

150 KM ispravljanje veznog lima, ono sastrane (koji je vrlo malo bilo iskrivljeno) i haubu

120 KM komora (koju nije koristio)

120 KM farba plus kit

60 KM vrata i taj dio desne strane

sveukupno je 450 KM

Edit:
farba nije 120 KM nego 70 KM sad me zena ispravlja ipak je na kraju 400 KM
 
Član
e ako je rekao korištenje komore a dobio si komarce to odma malj u glavu ja bi tražio da lakira opet to je neki se**nja
kad budeš čistio stakla pazi da ti ne kapa nitro negdje po enterijeru ili laku može doći do oštećenja ako ne bude išlo sa nitrom uzmi aceton on skida sve samo malo duže trljaj ima da spane sve
a poliranje kao što reko dosta toga uspije ali moraš jako dugo polirati ...
inače evo malo da pokažem šta radim ovo nije lakirano u komori niti je polirano
25092010569.jpg
 
Član
jasta nego neka lakira ponovo , ako ne sredi da valja po PSu...muka mi je od tih fusera i sabana, to nikako da shvatim sto raditi nesto sto ne znas, i kako imaju obraz predati takvo auto musteriji, jos naplate kao sto bi ti svaki odradio profesionalno sto je najgore...imao sam jedno takvo iskustvo i zagino 300 km i to je bila skola vise nikad...sada samo kod majstora koji imaju vlastitu komoru obavezno, i koji imaju reputaciju ;)
 
Član
Vidi, ja sam i sto farbao prednji kraj auta prije mjesec i po, metalik siva boja, ofarbano je dobro ali kao da fali jos boje
razlikuje se malo i po noci se vide fleke, ljepo otisao majstoru poprico s njim i on ce ponovo da ofarba...
Majstor je prva liga, farba drama stvarno al svakom se moze desiti da zajebe, al kad zajebe onda mora i da ispravi.
Niko od nas nije nasao pare na putu pa da sad mozes halalit, posteno si platio posteno nek uradi, nije tvoja greska i ako misli da zna poso da radi mora i posteno da uradi a ne polovicno....
Moj savjet ljepo popricaj sa majstorom, reci meni se ovo nesvidja al prvo vidi dal ce moci da ispolira te stvari, a sto se tice razlike u boji, boja koju on nanese nece nikad biti ko na autu uvijek ce se vidjeti mala razlika, al to da bulji u auto i gledas dlaku u jajetu :) :)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Jel to onaj u Koloniji dole???

Nije, u vrbovskoj-anex

smajke je napisao(la):
Vidi, ja sam i sto farbao prednji kraj auta prije mjesec i po, metalik siva boja, ofarbano je dobro ali kao da fali jos boje
razlikuje se malo i po noci se vide fleke, ljepo otisao majstoru poprico s njim i on ce ponovo da ofarba...
Majstor je prva liga, farba drama stvarno al svakom se moze desiti da zajebe, al kad zajebe onda mora i da ispravi.
Niko od nas nije nasao pare na putu pa da sad mozes halalit, posteno si platio posteno nek uradi, nije tvoja greska i ako misli da zna poso da radi mora i posteno da uradi a ne polovicno....
Moj savjet ljepo popricaj sa majstorom, reci meni se ovo nesvidja al prvo vidi dal ce moci da ispolira te stvari, a sto se tice razlike u boji, boja koju on nanese nece nikad biti ko na autu uvijek ce se vidjeti mala razlika, al to da bulji u auto i gledas dlaku u jajetu :) :)

pa i ne smeta mi toliko to sho se razlikuje vech jednostavno se iz aviona vidi da je isfusherio.. mah slikat chu danas i postavit slike...a poprichat chu s njim josh danas... mah ja sam mu odmah rekao zamjerke medjutim neki lik s kim on radi kaze:"u kakvom stanju si donio sad je dobar" halooo :icon_evil:
a tad sam bio s posla, noch je bila pa sam mislio nije to puno sve dok nisam jucher oprao auto...i vidio sve!
 
Član
samo ti s njim fino popricaj i trazi da ti ispravi to sto je pogrijesio, ako lose nastupis samo ces se zajebat, i onda smatraj da si halalio te pare koje si dao za lakiranje, kad pogledas to je necija plata, i nikome nije lako dati te novce
zato smireno i polako, jedino tako nesto postignes
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top