Majne garaza! / Opel Kadet

Majne garaza! / Opel Kadet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hallo da se malo predstavim ja sam Igor iz Zagreba, naravno kao svi ovdje i ja volim sredivat aute, u mojoj garazi imam za sada kadetta E 1.6i ali nadam se da ce za kojih tjedan dana doc gsi, htio sam stavit sve slike ali nece mi primit vise od 12 zato evo par komada:
[attachment=7657][attachment=7656][attachment=7655][attachment=7654][attachment=7653][attachment=7658][attachment=7659][attachment=7660][attachment=7661]
Da vam ispričam kako sam dosao do tog auta od prijatelja stari je prodavo auto, auto je bilo skroz u k.... platio sam ga 1500kn, ali mi se isplatio mehaniku i limariju sam si sam napravio a frend mi ga polakiro tako da sam praktički dobio super auto za nista para
na autu je rađena limarija i lakiranje, od mehanike sam podesio brizgaljku goriva, stavio polu protočni auspuh (samo zadnji top ima), sto se tiče filtera zraka nema ga vuče zrak direkt iz crijeva koje je smijesteno na fergazer a zavrsava kod crne maske tako da non stop vuče hladan zrak, ima jos tih sitnih detalja,
neki dan sam se utrikivo sa prijateljovim golfom 3 1.9 tdi gti (110ks) a moj auto ima tvornički 75 konja i dobio sam ga za 2 dužine auta tako da sam zadovoljan a sto se tiče gsi-a kada ga kupim onda cu vam rec sta sve ide u njega
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top