majn klajnes auto / Peugeot

majn klajnes auto / Peugeot

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: majn klajnes auto

Ovako, globale, hvala svima na željama, opet, da ne citiram redom, samo cu ove postove pojedine, koji po mom misljenju zahtijevaju odgovor :D

A onda,

Faya_M5 je napisao(la):
fin autic...nego dje nadje felge ove..huhu :)

Felge su došle s njim iz njemačke, nisam ih nigdje tražio, hehehe. Jel ne valjaju ili šta? :D

Tiburon je napisao(la):
Nek si se namirio na auto..Me like it;)
Doduse bio bi bolji Saxo Vts;)

Ma vala, gledao sam saxa par komada, dobri su i oni...Ali naprijed, njuška mi je mnogo moćnija kod pugića i nekako mi draži ako vjeruješ. Saxo je ljepši možda malo sa enterijerom, mada je to u suštini isto...
No hvala u svakom slucaju :D

Davor_ je napisao(la):
fin je, al to je manje vazbno nego neka on tebe dugo sluzi

E to bi bilo ono najbitnije, da služi dobro, pa ostalo će sve biti dobro!

Hvala mnogo!


Ja sam zadovoljan za sada, ovih nekoliko dana i nekih do sada 300-tinjak pređenih kilometara, i sa potrošnjom sa udobnosti (koliko se može od ovakog paketa opreme i veličine auta očekivati),....a što se kvaliteta tiče, to ću još da čekam da bih mogao konkretno reći bilo šta :D
 
Član
RE: majn klajnes auto

Hvala francuski tabore :)

Akobogda ce da sluzi i da predje mnogo kilometara bez kvarova :)
 
Početnik
RE: majn klajnes auto

klima, super autic! da se navozas u njemu, da te dobro sluzi, da ga pazis i mazis, da ti pruzi mnogo zadovoljstva i uzitka voznje, da se slazete i ne svadjate... imala sam peugeot-a, znam kakav je osjecaj voznje francuza... zavidim ti sto ces uzivati i pomalo sam i ljubomorna na tebe zbog toga... no, ne zamjeri mi...

eto... kaze punto da ce ti mahate kad te vidi na trosnim cestama ovog naseg prekrasnog, primorskog gradica :icon_smile:
 
Član
RE: majn klajnes auto

bilosto je napisao(la):
klima, super autic! da se navozas u njemu, da te dobro sluzi, da ga pazis i mazis, da ti pruzi mnogo zadovoljstva i uzitka voznje, da se slazete i ne svadjate... imala sam peugeot-a, znam kakav je osjecaj voznje francuza... zavidim ti sto ces uzivati i pomalo sam i ljubomorna na tebe zbog toga... no, ne zamjeri mi...

eto... kaze punto da ce ti mahate kad te vidi na trosnim cestama ovog naseg prekrasnog, primorskog gradica :icon_smile:

Hehehe! Ja nekada kasno odgovorim na postove...malo me ne bude po forumu :) Pa valjda se pika i sa zakasnjenjem :)

Hvala na zeljama, i hvala na ljubomori :p
heheheh...

DObar je puntać, samo, moraš ga malo bolje njegovati, baš prije nekih mjesec sam se vozio u njemu :) ... (nije ovo kritika hahahah boz sacuvaj) nego opaska :)

A inace,...evo, proslo je vise od dva mjeseca, hvala bogu, sluzi, nista ne zeza...da ga ne ureknem :)

Moram mu samo nove gumice nabaciti, sada pred dolazece zimske dane :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top