Majice

Majice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna gdje se ima kupiti majice,privjesci,vezice,kape,kacketi itd. Valentino Rossi , 46 ? Hvala unaprijed ;)
 
Član
u semitexu, yamahi na kosevskom...
imo je moj jaran dosta tih stvari, pa ti javim...
samo skupe su stvari pravo...
 
Član
blindery je napisao(la):
Znas li otprilike koliko je to 'puno' skupo ?
Hvala na brzom odg. ide plus ;)

pr. majica je oko 50km (obicna kratki rukava)
kacket 40-50km, ruksak oko 80-90km i tako to... al fkt skupo :D
 
Član
Ako bi mogao naručiti preko ebaya stvarno,to bi sigurno bilo najpovoljnije.
Evo primjer koliko naši prodavači uzimaju,jedne Nike tene kod nas 250-290 KM koštaju zavisi u kojoj radnji,ja naručio preko ebaya,sve me izašlo 120 KM ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ako bi mogao naručiti preko ebaya stvarno,to bi sigurno bilo najpovoljnije.
Evo primjer koliko naši prodavači uzimaju,jedne Nike tene kod nas 250-290 KM koštaju zavisi u kojoj radnji,ja naručio preko ebaya,sve me izašlo 120 KM ;)

da je i meni naruciti sta sa ebay.a :(
 
Član
shumi ,kako funkcionise to preko ebaya ,de mi malo pojasni i ima li kakih zaj*ancija oko isporuke ,naso sam i ja hrpu stvari i drasticno je jeftinje.pusica
 
Član
Otvoriš account na paypal i tamo prijaviš neku karticu koju imaš,piše tamo koje mogu kartice..Sve se plaća preko paypala.Ja sam konkretno naručivao sa engleskog ebaya,dakle ebay.co.uk,oni većinom hoće poslati u BiH dok npr. sa njemcima i nije baš tako dosta stvari nisu htjeli poslati ovamo..Poštarina nije skupa,a na kućnu adresu su eto konkretno meni te tene stigle za 11 dana..U biti najveći je posao prijaviti se na paypal
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top