majice sa natpisom www.bhtuning.com

majice sa natpisom www.bhtuning.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako bi se docepao i ja jednoj maici i jedan logo sa bhtuning moze mi neko reci posto ja zivim u Prishtinu ali sutra idem za Podgoricu nekoliko dana za posetu ali ko bih mogao od vas da mi pomogne da mi posalje preko autobuske stanice u Podgoricu da mi posalje neko od vas cekam odgovor???
 

IGY

Član
:D
black_devil je napisao(la):
kad bude majica gotova vidjece te kako je ispaloo..stari mi se s tim bavii..


onda vidis sa Edom i dogovorite suradnju, neka ti posalje logo koji se stampa, pa uradi majcu i pravac njemu na pokaz, pa ako bude kako treba dogovorite masovnu proizvodnju za neke male novce, tako da bude pristupacna cijena drugim clanovima
i gotovo
mada vec i imaju majice koje kostaju 20 KM stoga ne znam zasto komplikujete stvari :D
 
Administrator
black_devil je napisao(la):
kad se mogu stampati nesto vece vazno a da nemozee bhtuning..zasto nebi mogaoo..ja sam clan tog foruma..svaki dan sam tu sa vama..i da nesmijem ostamapati majicu..

zato sto te mozemo tuziti :lol:
 
nismo je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
kad se mogu stampati nesto vece vazno a da nemozee bhtuning..zasto nebi mogaoo..ja sam clan tog foruma..svaki dan sam tu sa vama..i da nesmijem ostamapati majicu..

zato sto te mozemo tuziti :lol:

ajjj nemoj te me optuzivati sad--:icon_cry::icon_cry:

nnije jos gotova..daj te mi kakav logo..ima li tko??
il da neko napravii bilo kakav:lol::lol::lol::lol:
 
Pa nema logo, niti ide LOGO, napisah ide samo odredjeni FONT, imas ga skinuti bilo gdje, zove se agency FB i onda ga smanjis po visini malo.
 
Član
IGY je napisao(la):
:D
black_devil je napisao(la):
kad bude majica gotova vidjece te kako je ispaloo..stari mi se s tim bavii..


onda vidis sa Edom i dogovorite suradnju, neka ti posalje logo koji se stampa, pa uradi majcu i pravac njemu na pokaz, pa ako bude kako treba dogovorite masovnu proizvodnju za neke male novce, tako da bude pristupacna cijena drugim clanovima
i gotovo
mada vec i imaju majice koje kostaju 20 KM stoga ne znam zasto komplikujete stvari :D

eto ako ikada bude ta proiyvodnja mene racunajte kao prvog kupca pare nisu problem para nema:icon_rolleyes: e evo sada ti dam jedan logo ali ti to nije ovaj ko sto je na majci vec nest drugacije ..cek da ga nadem na pc
 
Član
evo ova mislim da sam je skinu s teme naljepnice a fakat ova slova su prejaka



a ko sto kaye Daki bilo bi lijepo kada bi se pridryavali plave majce s bijelim slovima i s onim fontom da budu sve iste a ne ko da smo na pijaci uyimali >D
 
Član
:icon_cry: evo nesto nece da mi stavi logo evo ti link pa ti sebi copy past

http://bhtuning.com/showthread.php?tid=9929&page=3
 
ja sam mislio ovako nes da se napravi..logo od bhtuning..kuzite??






al sad ko dobro to radi nek dadne par primjera..i da glasamo sta kazete??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top