Maj pikcrs :)

Maj pikcrs :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima,kao prvo,vec sam rekao da aparat nie strojka,imam onu vertikalnu kamericu,5MP senzor,moze slikat do 8MP,ima nekih podesavanja,al joj je foto-osjetljivost 400 il 800,nisam siguran...sto se slika tice,stavio sam onako,da vidim kakvi ce bit komentari,trebam malo kroz PS provuci,prirucnik cu svakako nabavit,al ozbiljnije cu se pocet bavit tek kad nabavim aparat sa dobrim objektivom...ovaj nije dobar,znam i ja to,al mi naletio jeftino i kupio ga...nadam se uskoro nekom canonu,il necemu slicnom sa mocnim objektivom...a sad mi je prioritet fax,sad ce ispiti,pa nemam vremena ni za PS a kamoli za sta drugo...poslije ispita cu probat skuhat roditelje da nabavim neki fin aparat,pa cu se potrudit i da naucim nesto vise...sto se ovih slika tice,svjestan sam da nisu pro,al mi se u tom trenutko svidio prizor,uzeo aparat i okinuo...takodjer,ova slika hotela je slikana u "hodu",zurio sam...trebam sebi nabavit i stalak,ovom sam sve slikao iz ruke,al jedne,koju sam morao pruzit izvan balkona da uhvatim sta bilo...sve u svemu,hvala svima na komentarima;);)
 

IGY

Član
heh vidim i ti si fasciniram nebom i oblacima kao i Ja, slike su super za pocetnika, samo nastavi bice nesto od tebe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top