Magli

Magli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako ...:

Imam alfu 146 i u periodu kad je hladno napolju na autu sofer sajba magli i to ne malo da magli nevidi se nista ...znaci kod nje je polu klima sta vec ona tri kruga ^^ i neka 2 dugmeta :D znaci za vruce ili hladno eh samo kad ukljucimo obadvoje onda ta magla sa sajbe nestaje al auto slabije vuce :) a kad bilo koju drugu soluciju probamo ( paljenje samo vruce , samo hladnu ..ono ponovo magli ,,)

a ovako da napomenem nemagli kod vozacevog mjesta dje on gleda kroz sajbu i kod suvozacevog ...ali stavrno ono ostalo je sve u magli i tesko je voziti

Neznamo koji je problem ??? ako neko zna Bio bi zahvalan ako pomogne :)
 
Član
Vidi da ne gubi tecnost u boci za vodu, da nije stadao mali hladnjak... I jel imas uopste grijanje u autu ? :)
 
Član
e j*iga ja te nista nisam skontao..vices da magli sofersajba...a posle govoris da napomenes da ne magli kud gleda vozac i suvozac.....namam pojma....to mora da radi ako ti radi to puhanje tj ac klima u autu....auto da slabije vuce hmm pa dokazano je da malo slabije vuce al ako vuce puno slabije onda je problem....de ti bolje malo bolje pojasni...:cool::cool::icon_question:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Vidi da ne gubi tecnost u boci za vodu, da nije stadao mali hladnjak... I jel imas uopste grijanje u autu ? :)

hehhee
ok pogledat cu to


a za to grijanje vidi kako je u alfi 146 pa procijeni sam :)

GOLF TZ je napisao(la):
e j*iga ja te nista nisam skontao..vices da magli sofersajba...a posle govoris da napomenes da ne magli kud gleda vozac i suvozac.....namam pojma....to mora da radi ako ti radi to puhanje tj ac klima u autu....auto da slabije vuce hmm pa dokazano je da malo slabije vuce al ako vuce puno slabije onda je problem....de ti bolje malo bolje pojasni...:cool::cool::icon_question:

hjoj .....kod vozaca i suvozaca znaci dje su ona puhanja na instrument tabli i kako ona pusu gore u sajbu tu ne magli a ovo ostalo magli ... a za vucu ..vuce slabije malo se osjeti al ne drasticno ...znaci dobro je to nije toliko sad malkice se osjeti razlika :)
 
Član
SkuLL je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Vidi da ne gubi tecnost u boci za vodu, da nije stadao mali hladnjak... I jel imas uopste grijanje u autu ? :)

hehhee
ok pogledat cu to


a za to grijanje vidi kako je u alfi 146 pa procijeni sam :)

GOLF TZ je napisao(la):
e j*iga ja te nista nisam skontao..vices da magli sofersajba...a posle govoris da napomenes da ne magli kud gleda vozac i suvozac.....namam pojma....to mora da radi ako ti radi to puhanje tj ac klima u autu....auto da slabije vuce hmm pa dokazano je da malo slabije vuce al ako vuce puno slabije onda je problem....de ti bolje malo bolje pojasni...:cool::cool::icon_question:

hjoj .....kod vozaca i suvozaca znaci dje su ona puhanja na instrument tabli i kako ona pusu gore u sajbu tu ne magli a ovo ostalo magli ... a za vucu ..vuce slabije malo se osjeti al ne drasticno ...znaci dobro je to nije toliko sad malkice se osjeti razlika :)



ja neki dan iso sa ocem u njeg je g4 pa ti vidi...znaci ima tu klimu kad upalis na hladno i kliknes ac je stvarno da se sledis i on dok to ne ukljuci i nepocne puhati bas hladno kod njeg se desava to sto i kod tebe tj samo gdje puse se vidi al cim ukljuc i ono ac dugme skine sve za nekih 10 tak sekundi...to se isto moze da skine sa grijanjem....samo vruce i nek puse...mozds nije dovoljno jako puhanje...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
SkuLL je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Vidi da ne gubi tecnost u boci za vodu, da nije stadao mali hladnjak... I jel imas uopste grijanje u autu ? :)

hehhee
ok pogledat cu to


a za to grijanje vidi kako je u alfi 146 pa procijeni sam :)

GOLF TZ je napisao(la):
e j*iga ja te nista nisam skontao..vices da magli sofersajba...a posle govoris da napomenes da ne magli kud gleda vozac i suvozac.....namam pojma....to mora da radi ako ti radi to puhanje tj ac klima u autu....auto da slabije vuce hmm pa dokazano je da malo slabije vuce al ako vuce puno slabije onda je problem....de ti bolje malo bolje pojasni...:cool::cool::icon_question:

hjoj .....kod vozaca i suvozaca znaci dje su ona puhanja na instrument tabli i kako ona pusu gore u sajbu tu ne magli a ovo ostalo magli ... a za vucu ..vuce slabije malo se osjeti al ne drasticno ...znaci dobro je to nije toliko sad malkice se osjeti razlika :)



ja neki dan iso sa ocem u njeg je g4 pa ti vidi...znaci ima tu klimu kad upalis na hladno i kliknes ac je stvarno da se sledis i on dok to ne ukljuci i nepocne puhati bas hladno kod njeg se desava to sto i kod tebe tj samo gdje puse se vidi al cim ukljuc i ono ac dugme skine sve za nekih 10 tak sekundi...to se isto moze da skine sa grijanjem....samo vruce i nek puse...mozds nije dovoljno jako puhanje...



ok
a gledaj jeli treba namijestati tamo ono dje da puse i to ??
 
Član
haha pa naravno da treba imas ko znak nesto kao oblik sajbe i inda tu imaju oko 3 strelice i ja mislim da idu prema gore tu kliknes i onda ono puse samo na onim mjestima sto pusu u sajbu....ako opet bude puhalo dole samo zatvori sve otvore sto pusu prema tebi i imaces maksimalni ucinak
 
Član
Pa zavisi ti to od auta, mozda je takav :D

Okrenes puhalicu na sajbu i odvrnes na maksimum, tad bi trebao odmagljavati.

Al recimo meni u Saxu jako tesko to ide, posebno ak je vlazno vani. Kad je dvoje il vise u autu, skoro vazda klimu palim, da odmagli stakla, inace odmagljena bude samo sajba, a bocna budu pod maglom. Okrenes na toplo i upalis klimu i odmagli sve za manje od minute...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa zavisi ti to od auta, mozda je takav :D

Okrenes puhalicu na sajbu i odvrnes na maksimum, tad bi trebao odmagljavati.

Al recimo meni u Saxu jako tesko to ide, posebno ak je vlazno vani. Kad je dvoje il vise u autu, skoro vazda klimu palim, da odmagli stakla, inace odmagljena bude samo sajba, a bocna budu pod maglom. Okrenes na toplo i upalis klimu i odmagli sve za manje od minute...

eeh to to ..kad nas je vise u auto magli nenormalno ..sofer sajba bez klime je haus a za bosna stakla da nepricam ....znaci nema druge nego klima

ok THx
 
Član
Vidis postoji mogucnost da negdje imas vode u autu mislim ulazi curi pa se se isparava,a mozda moras paliti klimu na toplo kada magli npr. Hyundai-u kada okrenes puhanje u sajbu klima se automatski pali i ne mozes je ugasiti dok puse u sajbu;)
 
Član
Mozda ti je prljav filter klime pa slab protok zraka. Poluklima ne postoji, ako imas dva dugmeta, i osjetis razliku u vuci - imas klimu.
 
Član
evo ti jedan fazon da ti ne magli sajba uzmi bilo kakvog sampona i saspi malo na jelensku krpu i to fino utrljaj eto pa mi javi jeli i dalje magli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top