maglenke

maglenke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
radi se o sljedecem: auto je fiat bravo..jedan dan krenuo upaliti maglenke i upalim,vidim na prekidacu svijetli lampica i odjednom se ugasi..ja izadjem napolje magl. ugasene..opet sam nekoliko puta pritiskao dugme i nista..drugi dan palim maglenke samo malo zatreperi i ugasi sse..sta bi mogao biti problem??
 
ako ima relej može bit do releja a sa druge strane može bit da je prekidač otišo pa ne provodi struju dakle struja krene i stane kod elektičara otiđi nema druge
 
Član
nije do releja otisao ti prekidac
bilo i kod mene isto. skini tablu sa prekidacima i izvadi prekidac i ocisti ako nije izgorio, ako je izgorio onda stavi drugi i miran
 
Član
uuuu tako skupo??aj pogledat cu na otpadu pa javim jesam li kupio i jel do toga i naravno javim cijenu..pozz
 
Član
momci nije do releja do prekidaca magenki je..isao sam na autootpad i nasao sam prekidac od brava i 97 je god prednji onaj prikljucak od prekidaca je isti al drugi onaj nije isti(uzeo sam citav prekidac gdje ima i za zadnje maglenke i za temperaturu)..jel pametno uzet prekidac i prikljucak od kablova svoj skinuti a staviti taj drugi..zna li iko iduli po istom redosljedu one zice raznih boja??odgovorite brzo molim vas da znam hitno je
 
Član
elmir je napisao(la):
momci nije do releja do prekidaca magenki je..isao sam na autootpad i nasao sam prekidac od brava i 97 je god prednji onaj prikljucak od prekidaca je isti al drugi onaj nije isti(uzeo sam citav prekidac gdje ima i za zadnje maglenke i za temperaturu)..jel pametno uzet prekidac i prikljucak od kablova svoj skinuti a staviti taj drugi..zna li iko iduli po istom redosljedu one zice raznih boja??odgovorite brzo molim vas da znam hitno je

jesam li bio upravu da je prekidac? jesam.

raspored zica je isti ne mozes nista pogrijesiti.
 
Član
otisao ponovo na autootpad ALI U KISELJAK i pitao ih mogu li mi chek onaj odrezati sto se prikljucuje(to je to sto je vece) kaze moze ako ces i ti svoj odrezati i ostaviti nama jer je to vazan dio instalacije..mene bilo strah ista dirati dok se neposavjetujem s nekim..da nebi sta zajebao..rijec je o ovome:
i114552_DSCF1198.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top