Maglenke

Maglenke

Član
E ovako, zanima me, da li se moze napravit, da ja kad zakljucam i otkljucam auto preko daljinskog, pored zmigavaca pale se i maglenke. Nemislim da maglenke spojim preko zmigavaca pa da i one trepnu nekoliko puta, vec me zanima da li se moze napravit (kao kod novijih modela mercedesa ) da kad zakljucam/otkljucam upale se maglenke, rade nekoliko sekundi i onda se ugase.
Zamolio bi sve koji znaju, i koji se razumiju, da pomognu.
 
Član
da se napraviti to,imas alarme da kupis s takvom funkcijom,ili napraviti neki sklop rucno
 
Član
moze se napravit,al ti treba relej,znaci koristis isti taj signal sa zmigavaca,ali prije maglenki stavi se relej,i onda se maglenke samo upale i kad se autu zakljuca ugase se i maglenke,ima moj prijatelj to na svom autu,napravio je bio i da se farovi upale,na isti fazon
 
Član
Moze uzmes alarm sa tom funkcijom za maglenke u mene jedan prijatelj ima to....ili probat nekako sa relejom kako kaze prethodno kolega....:icon_smile:
 
Član
moze moze sa relejom,nisam siguran koji je relej, ali mogu da pitam ako se niko ne javi da zna
 
Početnik
relej od od diesela sto pali grijace,on drzi grijace upaljene nekih 30sec,on bi se moga iskoristit za to...:icon_rolleyes:
 
Član
Hvala na odgovorima, ajd ako moze ko saznat kakav rele bi bio najbolji da ubacim nek javi, a 30 sec. cini mi se dugo.
Jel znate mozda hoce bit kakvih posledica na akumulator i slicno, il moze li zajebavat elektroniku.[/quote]
 
Član
ja mislim da moze onaj relej kao sto je bravof rekao,relej koji pali grijace,on kad se upali drzi signal neko vrijeme i ugasi se,,on bi se mogao iskoristit u te svrhe;););)
 
Top