Maglenke golf 2 slabo svijetle

Maglenke golf 2 slabo svijetle

Član
imam problem sa maglenkama jos od kada sam ih postavio, skroz slabo svijetle, nema uopste dobar odsjaj nego ono polovicno, fabricke maglenke, fabricka instalacija, relej prekidac, sve fabricko, ne znam sta moze biti, ako neko zna svaki savjet je koristan...
ovako svijetle i dan danas skroz slabo...
Fotografija0165.jpg
 
gledajuci sliku mislim da jest.Mozes stari slj skinut dobro ocistit i imas za kupit sprej za niklovanje ili hromiranje i s njim prespricat ma da nece bit kao prije
 
Član
fabricki su te maglenke slabe, tako da ne ocekuj sada cuda, nadji od fabije i uz malu prepravku mogu se ubaciti umjesto tih a razlika nebo i zemlja
url
 
Član
Taj sprej za niklovanje ili krom je s***** zivo jer kad ga ofarbas bude kao da si ofarbao sivim sprejem, ako hoces pravi krom odsjaj kao opgledalo, imas tri opcije
Prva je da nosis na kromiranje pa da ide kroz kade kiseline da se kromira i da ispadne pravi krom
Druga je, iams kupiti kit s kojim prvo ofarbas u crno i kad se osusi onda ides destilovana voda, pa onda aktivator pa destilovana voda pa krom pa destilovana vode pa opet krom da dobije bas pravi ogledalo sjaj i tako ides dok ne dobije dobar sjaj onda destilovana voda pa onda zastita protiv koroziranja i guljenja i opet destilovana voda i to je to.
Treca je, da dobro ocistis i predjes crnom bojom, tacnije akril crni visoki sjaj, jer crna sa visokim sjajom ce dati kromu visi sjaj i refleksiju, onda kazu da mora stojati minimalno dva dana da se susi lak a kazu najbolje je do dvije sedmice da crna stoji i da se susi, sto duze to bolje, onda se kupi krom boja koja se stavlja u spricu i onda se lakira u vise slojeva i svakim slojem dobivas od tamnog kroma do naravno kroma koji bude kao ogledalo, onda se nanese neki aktivator oni ga zovu DNA i onda se ostavi da se osusi dobro i onda se nanese bezbojni lak da se zastiti krom od guljenja...
 
Član
ma kakve fabije i toleda, nebih to radio, ocu da budu fabricke a ne nekakve tamo od fabije ili seata toleda, nista od toga a ovo hromiranje me dodje skuplje nego da nove kupim sa boljim sjenilom, probacu nac neko bolje rjesenje, ubacit neke jace sijalice smd diode one ili slicno....
 
ma kakve fabije i toleda, nebih to radio, ocu da budu fabricke a ne nekakve tamo od fabije ili seata toleda, nista od toga a ovo hromiranje me dodje skuplje nego da nove kupim sa boljim sjenilom, probacu nac neko bolje rjesenje, ubacit neke jace sijalice smd diode one ili slicno....
pa druze na toledu su dijelovi od golfa 2 tko da su maglenke iste stakla i sjenila ista samo razlika u nosacu mozda sjenilo mozes prebacit.A da diodama neces nista rjesit samo ce biti jos slabije.A imas i na piku novi maglenki za golfa od 40 do 60 km
 
Član
Jaca sijalica nece pomoci jer nemas sjenila da reflektira tu svijetlost i uz to tvoja instalacija nije predvidjana za jace sijalice i moze ti se relej zapaliti ili istopiti ili instalacija (zice posto su tanke) od grijanja zapaliti ili istopiti...
Ne moze i jare i pare, ako hoces da bude dobro moras uraditi kako treba...
 
Član
da kupim nove maglenke one pijacne od 60km pa kad ih skopcas istopi se ono gdje se sijalica nalazi, ko kad je kvalitet, pokusacu nesto rijesit, a da nadjem maglenke od toleda nema trika, gore nego od dvojke
 
Top