Maglenke-dnevna svijetla

Maglenke-dnevna svijetla

Član
Zna li neko, ko u Tuzli ili okolini Tuzle, moze da mi programira maglenke za dnevna svijetla.U ovlastenom servisu to ne rade,vec sam pitao.
 
Član
pod 1. moze se u inter autu uraditi kod mene je light modul kod njih uradjen (trazi Mirsu)

pod 2. ne znam dali daki moze uradit ali ako on ne moze uraditi onda moze Mladen iz metasystem

pod 3. ako ne moze nijedan od njih trazi nekoga ko ima VCDS

@leta

Seat Leon i VAG auta generalno imaju light modul koji je moguce reprogramirati te npr podesiti cornering light funkciju, paljenje maglenki kao dnevnih svjetala sa XY% snage (znaci ne svijetle 100% pa da te policija moze zezat nego namjestis na 30-50% i onda se one samo onako malo sto kazu "zize" :) )
 
Član
Nigdje ne piše da daki/ hitech to može, ali neka upita jer dosta stvari rade što se tiče elektronike... I ovo viđam na octavijama, obična 1156 sijalica u maglinkama kao daylight, a pored toga posebna sijalica h7 ili koju već koriste...
 
Član
ja nikakvih problema nemam sa policijom jer su bas na nivou dnevnih svjetala, nisam htjeo da izazivam bezveze. ne znam za octaviu ali kod leona nema a momak pita za leona.
 
Član
leon1p je napisao(la):
ja nikakvih problema nemam sa policijom jer su bas na nivou dnevnih svjetala, nisam htjeo da izazivam bezveze. ne znam za octaviu ali kod leona nema a momak pita za leona.

Jeste Leon je u pitanju.
 
Član
Zanimljivo. Koliko su stara ta auta kod koji se to može programirati? Može li kod Pežoa?
 
Član
sallan je napisao(la):
daki je napisao(la):
Sto se nas (HiTech) tice moze, kosta 20 KM ;)
Posalji mi neki kontakt tel, pa da se cujemo, da se dogovorimo;)

ako ti nije ukljuceno mozda takodjer onda mozda daki moze i comfort modul programirati

tu mozes ukljuciti npr zakljucavanje vrata kad vozilo krene
otvaranje zatvaranje prozora preko daljinskog
i jos nekih sitnica :)
 
Top