MAF senzor

MAF senzor

Član
Poz ljudi, trebam promjeniti maf senzor, eh ovako zvao sam ovlasteni cijena boschovog je 334 km, u motorexu nema, u motorexu ima pierburgov isto sto se stavljao na 1.9 tdi, 199 km, pa sta vi predlazete nekako je previse za maf 334 km, sta mislite?
U pitanju je arl 110 kw seat.
 
Posjeti stranicu pkwteile.de ,ukucaj podatke o svom autu i provjeri cijene u Njemackoj.Tako ces znati jel te neko uzima lopatom ;)
 
Član
Uzeo sam pierburgov 199 km pa sta bog da, alene jbg da sam znao ranije javio bi ti se, ugl ovaj nije kao za obicni arl, ovaj se posebno stavljao za 4motion drugacija je sifra mafa
 
Član
Meni neki dan izbacio grešku u EVAP sistemu, kanister sa aktivnim ugljenom vjerovatno dotrajao, Znaci bukvalno plasticna kutija sa ugljenim perlicama. Zovem Porsche da provjerim cijenu - 279 maraka. Haveru, k0 da je punjen platinom i paladijumom. Pogledam na aliexpressu, 22 dolara košta.... Vjerujem da je slicna situacija i za protokomjer, nije lopatom nego bagerom te uzmu....
 
Član
ma sve znam, uzeo sam ovaj pierburgov pa cemo vidjeti, nisam jos zamjenio nemam vremena cim zamjenim napisat cu valja li cemu.
 
Član
danas uradjen mali servis, pritom smo zamjenili i maf senzor, poslije stavljanja originalnog auto uopste nece da ide nema vucu nikako ne prima gas, maf je vracen gdje sam i uzeo, stavljen stari auto ide kao i prije, da li neko zna u cemu je problem? Nismo prikljucivali dijagnostiku, nema veze ili?
 
Top