Macka na autu!?

Macka na autu!?

Član
Mozda je malo glup naslov,ali ne znam sta da radim.
pokusavao sam svasta ali nikako da otjeram macku od svoga auta
obavezni svako vece mi se macka penje po autu,ajd sto ga isprlja i sto svaki dan moram prat auto,nego mi je strasno izgrebala blatobran kako skace na auto
garaza je otvorenog tipa i ima 9 auta parkiranih uvijek,ali ona samo na mom bude.
razumio bih je da u zimskom periodu bude na haubi i da se grije ali non stop bude na krovu,tacnije na siberu :mad::mad:
??
 
Član
Koliko god glupo zvučalo, kupi one igračke, gumene zmije, jednu dvije i stavi na haubu i krov.
Mačke se jedino zmija boje više nego psa, pa eto probaj.

znam da je komšija prije na Višnjiku isto imao problem, da mu mačka nije silazila sa auta, kupio to, riješio je se.
 
Član
Koliko god glupo zvučalo, kupi one igračke, gumene zmije, jednu dvije i stavi na haubu i krov.
Mačke se jedino zmija boje više nego psa, pa eto probaj.

znam da je komšija prije na Višnjiku isto imao problem, da mu mačka nije silazila sa auta, kupio to, riješio je se.

moram pokusat i to,al problem je sto ja ne smijem uzet u ruke ni tu gumenu zmiju haha
citao sam isto nest da se samo macka treba prepast i nece vise dolazit,ali nikako da je uvatim na autu.
gledao sam na YT da skacu kad vide krastavac,pa sam veceras stavio 3 krastavca na auto :D:D,ako to ne pomogne skupit cu snage pa pokusat sa gumenim zmijama
hvala na ideji
 
Član
Vjeruj mi, lakše ćeš pregulit taj strah od zmije nego kad budeš morao čitavo auto farbat :cool:
 
Član
moram pokusat i to,al problem je sto ja ne smijem uzet u ruke ni tu gumenu zmiju haha
citao sam isto nest da se samo macka treba prepast i nece vise dolazit,ali nikako da je uvatim na autu.
gledao sam na YT da skacu kad vide krastavac,pa sam veceras stavio 3 krastavca na auto :D:D,ako to ne pomogne skupit cu snage pa pokusat sa gumenim zmijama
hvala na ideji

Ima 'vamo jedna žena što stravu saljeva, pa naleti :D:D
images


Po stranim forumima ljudi kazu da su posipali one ljute papricice po krovu kao i one kuglice protiv moljaca, pa uzmi i to u razmatranje.. Sve je bolje od gumene zmije :p
 
Član
Pokusavao sam i to ali sa biberom,par dana ne nije bilo i opet dosla
Sinoc sam stavio krastavac i sada isao da pogledad i bas sam se iznenadio,nije bila na autu
 
Član
i ja imam isti problem, samo sto kod mene ne dolazi tako cesto ali vec imam dosta parnica po autu
 
Član
Ako ti nije tesko navece kad je primijetis na autu da se smjestila pokusaj sto manje da te cuje tj primijeti a da je pospricas vodom... moze posluzit ona sprica od nekog sredstva za ciscenje ili djeciji pistolj igracka.. to je provjerena metoda i za macku i psa, pogotovo macka jer ne voli vodu.. sakrijes se i pospricaj je, ako opet dodje opet isto i budi siguran da nece vise.. a tako isto se desi ko nabavi psa koji je vec odrastao pa navece laje ko lud i zavija.. isti postupak samo voda i tjt... jedan vid dresuse... ako radi to i to.. onda dobije kaznu i nece vise..
imao sam problema i s jednim i drugim i na taj nacin je rijeseno.. dakle samo malo tvog odvojenog vremena i poslije ces biti miran...
pokusaj pa probaj. pozz
 
Član
E necete vjerovat mozda nema veze s tim al kao sto sam vec gore napisao gledao sam na youtube kako macke skacu od krastavca i ja sam ga dvije tri noci stavljao
I nema vise macke na autu haha
Vidit cu do kad ce trajat
 
Top