Ma nemas pravo ovo voziti :D

Ma nemas pravo ovo voziti :D

Član
serialgf je napisao(la):
buraz ne znam kakav je osjecaj sve se desava izuzetno brzo .Das gas i na 150 si ma drama ja sam se isfuravao :D

I kakav je osjecaj kad si iz njega sjeo u svoje auto :D majku mu sta mu je sad, sto ne vuce:lol: :lol:

Zvuuuuukkkkk jee da se najezzzzissssssssss :) ja vec jesam :lol: trebao ga je klapiti po gasu jos koji put :)
 
Član
I neko kaze kriza
ma kakva kriza bolje nego ikad
;)

super vozilica . . . naprijed je predobar ali ovaj zadnji dio mi nekakav herav
 
Član
jeste Orman je ,a sta da vam kazem ljudi su i prije rata imali para i poslije rata rade ko crnci pa ih i nije sramota ovo sebi priustiti . Nisu ukrali nije nikoga zabolila glava od njih ,a sto i ne bi.

Da vam nesto iskreno kazem jbo sve i jedno auto poslije ovoga ,a Og1 malo je neukusno traziti mane autu iza kojeg stoji Ferrari . Dragone doci ce ovih dana kod mene pa cu simiti preuzbudjen sam bio :D. Auto je uzivo mnogo vece nego sto se cini na slikama i klipovima . Sama hauba mu je ko moje citavo auto :D
 
Član
Ma svaki ferrari je savrsenstvo, drago mi je da neko i kod nas ovo ima i da uziva u njemu :cool:

I ako Bog da da ga dugo posluzi da ne bude nikakvih problema, ;) nesrca i ljubomornih ljudi koji bi iz zavidluka barem kljucem ga parnuli :icon_mad:
 
Član
ma stvarno bi bilo steta da ga neko zagrebe ,a valjda ce ga dobro sluziti . Uz njega je dobio 7 godina besplatnih servisa. Dakle sto god se desi na autu oni popravljaju o svom trosku. Na kocnice je dobio dozivotnu garanciju , sem u slucaju ako ga ne vozis na stazi. Nekakve carbonske kocnice blentave nema im izdera .
 
Član
svaka njemu cast kad je ovo sebi priustio prije svega.
auto je meni bas ruzno, ali jebes ga, Ferrari je to... vozio bi ga i da ga pola fali :cool:

i k'o sto edo rece, nek ga dobro sluzi i da mu kakav dusman ne pokusa unistiti ;)

kad budes pricao sa vlasnikom, pitaj ga zasto bas ovo auto :icon_rolleyes: pretpostavljam da ga nije uzeo za porodicno auto :D
 
Član
pa hajmo svi onda kupiti Ferrari i da se ne brinemo vise za servise nek popravljaju i mijenjaju dzabice :lol: :lol:
nije to za nas obicne smrtnike :D nama negine sepet kakav :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
svaka njemu cast kad je ovo sebi priustio prije svega.
auto je meni bas ruzno, ali jebes ga, Ferrari je to... vozio bi ga i da ga pola fali :cool:

i k'o sto edo rece, nek ga dobro sluzi i da mu kakav dusman ne pokusa unistiti ;)

kad budes pricao sa vlasnikom, pitaj ga zasto bas ovo auto :icon_rolleyes:


Otisao je prosle godine na sajam auta i zelio je prvobitno lamborghini estoque kada je razgovarao sa celnim ljudima cvrsto su mu obecali da ce auto iz koncepta u serijsku proizvodnju preci u januaru ove godine. Covjek se spremio i otisao u Italiju u lamborghinijev salon i rekao evo ja dosao po estoque oni mu poceli pricati pa eto nije jos izasao nije do nas i covjek predje iz lamborghinija u ferrari . On je zelio auto cetverosjed ,a da to nije meca , bmw ili ti nesto ovo standardno . Tako da je odluka pala na ovog cetverosjeda mada sam i ja smatrao da je trebao cekati lamba .Prijatelju ti kad vidis ovo auto u zivo ima da pisnes kao i ja i mislim da nije pogrijesio . AUTO JE OOOOGROOOMNOOO
 
Član
Aha, i mislio sam da je zbog toga sto je cetverosjed. A vidio sam ga prosle godine u Miami-u u crnoj boji i pozelio sam da ga seksualno napastvujem(iako je ruzan nazad:D ), ali srecom su me zaustavili :lol:

Nadam se da cu ga vidjati na nasim cestama :cool:
 
Član
Bruka druze, mogu misliti koji osjecaj, zapravo ne bi da znam, zgadila bi mi se druga auta poslije :cool::cool:
 
Top