M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zamjenjen kardan , i iskorišteno skidanje auspuha za poliranje lonaca ...

20121015716.jpg
[/img]

20121015723.jpg
[/img]

20121015724.jpg
[/img]
 
Legend
steta za belaj , ali poznavajuci tebe opet je to kao novo .....a lonce nikakav problem ispolirati pogotovo kad se radi o ovakvom kvalitetu
 
Član
eo bas gledam onaj klip sa one brdske trke jbm kako ova murija zasmeta na cilju :icon_mad::icon_mad::icon_mad: A bmw ko bmw mora da valja :cool:
 
Član
ima jedan u mostaru e39, koliko znam 99 godiste , sivi , prejeben zvuk ima i fino uređen, uslikat cu ti ga kad ga ufatim u gradu, pa cu ti poslat slike, mislim da bi na tvom isto felge kao u ovog predobro izgledale
 
Član
frozen06 je napisao(la):
ima jedan u mostaru e39, koliko znam 99 godiste , sivi , prejeben zvuk ima i fino uređen, uslikat cu ti ga kad ga ufatim u gradu, pa cu ti poslat slike, mislim da bi na tvom isto felge kao u ovog predobro izgledale

Daj poslikaj baš me interesuje , za tog sivog nisam znao da ima...;)
 
BHT Ovisnik
u daa,onaj sivi je prejeben,M optic,neku vecer sam ga uzeo na bulevaru:lol:
al je premocan,felge 19 mislim od x5 petokrake,ovakve:cool:
blog


ako mislimo na istog,al mislim da nije ///M ,jest da rezi i sve,al mislim da nije bijesan vele jer sam se potezao malo s njim
 
Član
mislim da su to ove felge evo pogledaj
Sternspeiche se zovu

al nije to ovaj bmw.
24qju3n.jpg

359wl68.jpg


rinaldo je napisao(la):
frozen06 je napisao(la):
ima jedan u mostaru e39, koliko znam 99 godiste , sivi , prejeben zvuk ima i fino uređen, uslikat cu ti ga kad ga ufatim u gradu, pa cu ti poslat slike, mislim da bi na tvom isto felge kao u ovog predobro izgledale

Daj poslikaj baš me interesuje , za tog sivog nisam znao da ima...;)

čim ga uhvatim saljem ti odma :- D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top