M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima :icon_smile:

@badboy slijedeći moj dolazak u sanu imaš drift taxi ;)

@doch_16V_Mo auto je bilo na prodaju , sreća pa se ne proda za te pare , za sada ga ne mislim prodavati mada nikad neću moći dobiti uloženo toga sam svjestan :icon_sad:

@C.Norris hvala na fotki , odlična je :cool:
 
To bi bila bruka da ode za 22.000 KM, ebi ga znas da ne mozes ni toliko osim ako se neko ne pojavi sa tom mizernom svotom ali bolje da ostane. Nek stoji u garazi, ionako nije daily, barem ne uvjek. :cool:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
To bi bila bruka da ode za 22.000 KM, ebi ga znas da ne mozes ni toliko osim ako se neko ne pojavi sa tom mizernom svotom ali bolje da ostane. Nek stoji u garazi, ionako nije daily, barem ne uvjek. :cool:

Moj frendu 3 mjeseca sam prodavao auto po toj cijeni , na žalost malo ko može u ovoj krizi priuštit sebi auto koje troši 20l i koje je teže održavat nego kupiti , tako da tu logika prestaje , dok mognem držat ću ga a kad dođe vrijeme da se rastajemo svjestan sam da će ići za puno manje novaca nego što vrijedi:icon_confused:
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Hvala svima :icon_smile:

@badboy slijedeći moj dolazak u sanu imaš drift taxi ;)
Blago njemu.Pricao mi je OggyBoy da si ga vozio u M-u ;) .Strahota kaze,ja ga cekam na kavi ide rinaldo ori se grad a jos ga ne vidis a voznja prica za sebe kaze,iz sica se odlijepiti ne mozes,200 kroz grad nabere a nismo ni posli,a zvuk,e to se neda rijecima opisati,eto kad vec on nece da se pohvali :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Hvala svima :icon_smile:

@badboy slijedeći moj dolazak u sanu imaš drift taxi ;)
Blago njemu.Pricao mi je OggyBoy da si ga vozio u M-u ;) .Strahota kaze,ja ga cekam na kavi ide rinaldo ori se grad a jos ga ne vidis a voznja prica za sebe kaze,iz sica se odlijepiti ne mozes,200 kroz grad nabere a nismo ni posli,a zvuk,e to se neda rijecima opisati,eto kad vec on nece da se pohvali :icon_biggrin:





Kazem ti GTIFAN .... nemamo posla na praoni sjedimo u garazi cujes nesto ide ono jednostavno bruji ... aa jbt kako se priblizava ono lim se pocinje tresti ,gazda ( cudan covjek ,nerazumije nas omladinu ) kaze jebootee sta ljudi sve voze , kolega govori ma garant tenk ide :icon_biggrin: A najjace mi je bilo sto smo mi par dana od prolazka BMW-a kroz Sanu gledali onaj klip rinaldov BMW i S8 :lol::lol:

BMW kad je dosao tacno ispred praone , ma to je neznam kazem Vam ono nikad nisam dozivio onako ,jednostavno brutalno ja mislim da je malo zaturirao da mi ova jedna komsinica upiskila se ,ona je pomno prati dobra auta u gradu :icon_biggrin: Nego da nastavi , kad je gazda vidio BMW ... govori meni CERA EN' ONOG NEMAS TI TO GDJE VOZIT , STO MU PUCA IZ AUSPUHA I SVE POCUPO DA TO STO BOLjE IDE ... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ja sam umirao od smijeha , njemu je bilo drago to jer kad sam mu pricao da postoji auto on kaze ma ko jos ima para da radi normalno i vozi takvo nesto i onda auto gleda uzivo heheheh .... Reko ode ja njega tebi dovesti na praonu , zatim sam zvao rinalda ali nije bio on u gradu tako da nisam ...


@ RINALDO : HVALA I DRZIM TE ZA RIJEC ;):cool::123:
 
Član
Kad neko drugi piše ovako o mom ljubimcu meni srce ko rusija , badboy kod mene je riječ svetinja , ako budem dolazio zovem te iz Krasulja da se najavim ;)
 
Eh trebali ste vidjeti scenu kad je Rino stao ispred moje kuce, da pita buraza gdje sam ja..Neka dva momcica naisla sa nekim Unom iza, i Rino zemljak zatvara prozor, malo turaze i krece..Momci u Unu iza su se samo pogledali, vidno uplaseni, taman da krenu ugasi se Uno :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Blago njemu.Pricao mi je OggyBoy da si ga vozio u M-u ;) .Strahota kaze,ja ga cekam na kavi ide rinaldo ori se grad a jos ga ne vidis a voznja prica za sebe kaze,iz sica se odlijepiti ne mozes,200 kroz grad nabere a nismo ni posli,a zvuk,e to se neda rijecima opisati,eto kad vec on nece da se pohvali :icon_biggrin:

Nadao sam se da će naletiti da vozi Mostar, nismo popili piće više od godinu dana.:icon_sad:

Druže, sve je istina. U selu mislili rat počinje, iz svih zgrada svi na terasama i u čudu, kafići momentalno na ulici, a Rinaldo burnout do semafora, LIKE A BOSS.:123:

rinaldo je napisao(la):
Kad neko drugi piše ovako o mom ljubimcu meni srce ko rusija

I treba da bude, auto je nesvakidašnje i sva sreća, nije za svakoga.

Puno je vlasnika BMW-a M, malo je vozača istih.;)
 
Član
Vozao m5 tjedan dana i tolko mi se svidio da me vlasnik morao zvati da mu vratim auto nazad :D
Rinaldov nisam vozao ali kad ga o5 uslika radar u Ljubuskom valjda cu i to :D
 
Član
Neka ;) takve dojmove i treba ostavljati tamo gdje protutnji dobri stari atmo V8 od 5000 ccm :icon_smile:
 
Član
Buldog je napisao(la):
Sta cujem da si imao problema nekih na driftu sa zadnjim trapom, dif?

rasuo mi se zglob što ide s kardana na diferencijal , jbg zamor materijala i višak snage su učinili svoje , ništa strašno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top