M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ST Petar je napisao(la):
Po meni ovo auto treba samo dobru 20-ku i samo brutalno bacanje bokom,
a sve ostalo je višak jer ovo je M5 :123:

Na 20-kama je sporiji tak da ne dolazi u obzir , prvo performanse pa tek onda exterijer;)
 
Član
da, meni su 18-ke ubile auto...
zato sam kupio dva slika 15'' uvjek cekaju naduvani ako me neko stvarno nazivcira...
Evo dosao neki golf 2 ABF u Modriču danas i vec mi pije krv preko fejsa, doslo mi sad da idem montirati gume i da ga trazim!!!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
da, meni su 18-ke ubile auto...
zato sam kupio dva slika 15'' uvjek cekaju naduvani ako me neko stvarno nazivcira...
Evo dosao neki golf 2 ABF u Modriču danas i vec mi pije krv preko fejsa, doslo mi sad da idem montirati gume i da ga trazim!!!

Pubertet je zajebana stvar.


Rino sorry na OFF.
 
Član
ma BMW je predobar .... Kad sam ga vidio u Sanskom Mostu , iskreno da kazem nisam ono nikad dozivio , ja radim na praoni ona konstrukcija sva limena , a BMW ide lagano cujem da bruji nesto ,lim se poceo tresti , kontam u picku materinu da sta je , kaze jaran ma garant tenk neki :D .... i fino prolazi M5 , zmigavac i lagano ... odmah otisao kuci ,trazi temu s brojevima i onda zvao Rinalda :lol::lol::lol:


I uslikao sam BMW , imam za uspomenu ... samo mi jos zao sto se nisam provozao , tj. nisi bio ti u SM .. al nadati se da ce biti prilike :cool::cool:;)
 
Jesi li odustao od prodaje ? Ono je bila neka opticka varka 22.000 KM. Auto vrijedi samo po sebi kao stock preko 30K a jos sta je djelova u njemu :icon_rolleyes:
 
Član
2ddd012ddd1002665_copy.jpg

2ddd0121002665.jpg


eto neko spomenu uredjivanje, a meni se svidjela slika pa se malo poigro. valjda ne smeta ;) bmw je prica za sebe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top