M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ovo jede malu djecu uvjek ga sa osmjehom moras gledat inace ce te pojest...sve pohvale...;)
 
Član
joj auta , em lijepo em jako bez mane je , rijetki su ljudi koji mogu ovo vozit , sipat i odrzavat kao ti , svaka cast :cool:
a za ovaj nitro jel ti to 400 ks bilo malo ? :icon_smile:
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
joj auta , em lijepo em jako bez mane je , rijetki su ljudi koji mogu ovo vozit , sipat i odrzavat kao ti , svaka cast :cool:
a za ovaj nitro jel ti to 400 ks bilo malo ? :icon_smile:

konja nikad dosta ;)
 
Član
dođe i crna zima :icon_sad: , evo koja sličica od ljetos

dsc07487v.jpg
By pikim5 at 2011-11-25[/img]

no6jh.jpg
By pikim5 at 2011-11-25[/img]

dsc07294medium.jpg
By pikim5 at 2011-11-25[/img]

srgradika.jpg
By pikim5 at 2011-11-25[/img]
no6osijek.jpg
By pikim5 at 2011-11-25[/img]
25072011947.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Legend
eee bilo je fino,al hajde jos malo ce proci

a moje misljenje ,kao i svacije na ovom forumu za bimera vec znas , vec savrsen auto si jos usavrsio , svaka cast druze
 
prava masina,felge auspuh i ostalo bas kako spada,rijetki su koji mogu ovo priustit,jedne sam godine vozio SR u Mostaru cini mi se 2007 kad je bio sponzor INA 402 i bio je ovaj bmw neznam jesi li ti tad bio vlasnik,neki su govorili da je iz livna cini mi se ali nisam sig.
 
Član
tutwagen je napisao(la):
prava masina,felge auspuh i ostalo bas kako spada,rijetki su koji mogu ovo priustit,jedne sam godine vozio SR u Mostaru cini mi se 2007 kad je bio sponzor INA 402 i bio je ovaj bmw neznam jesi li ti tad bio vlasnik,neki su govorili da je iz livna cini mi se ali nisam sig.

Vjerovatno je to taj.;)
 
Član
Druze, dobro se ti drzis sa kojekakvim barabana na piku :lol:

Nekim ljudima netreba dati ni civare da vozaju a ne da komentarisu druga auta... sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top