M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

renault_fan je napisao(la):
haha.ma neka druze pande,a jednom kad bude okupljanje sad pred ljeto u gradu...imacu u vidu da te zovem onda.
Mi smo pravili pred zimu jedan meeting,oko 20-30 auta bilo islo se malo i na dubovsko i tak.Et slj put kad bude valjda se i upoznamo pa da vidim tog bimera malo BLIZE hehe....uvijek si u pokretu

slobodno zovi , ja sam uvijek za druženje , pozzz
 
Član
RE: M 5

Evo prije pola sata stigao je iz Bavarske supersprint x-pipe tako da sam napokon složio po sebi idealnu kombinaciju ( eisenmann + x-pipe) za najbolji zvuk !
 
RE: M 5

cuo sam da te X cijevi daju nenormalno dobar zvuk , kolega je na E500 stavio takve cijevi , cuje se tako dobro da ti se krv sledi :icon_eek:
 
RE: M 5

ajjj na ljeto opet nema mira od tebe,hahaha.......i ovako si poderao mi usi kroz ulicu,jos sad stim MAJKO MILA :lol::lol: haahha.... salim se ja
svaka cast samo napred
 
Legend
RE: M 5

nema sta komsiluk , na nivou ti je bmw , a sto se zvuka tice nakon Xpipe-a........mogu misliti m-power auu;)
 
Član
RE: M 5

renault_fan je napisao(la):
ajjj na ljeto opet nema mira od tebe,hahaha.......i ovako si poderao mi usi kroz ulicu,jos sad stim MAJKO MILA :lol::lol: haahha.... salim se ja
svaka cast samo napred

čućeš u centru kad u Jablanskoj startujem , he he

HrSupra je napisao(la):
brutalan zvuk će imat.....
jel se smije znat koliko si platio x pipe?

410 eura je nov a ja sam zahvaljujući mom dobrom prijatelju Mariu koji radu u Minhenu u BMW-u dobio u pola cijene (200) doduše korišten prošlu godinu

Davor_ je napisao(la):
Nadam se videu uskoro :cool::cool:

čim se proljepša vrijeme

enesss je napisao(la):
nema sta komsiluk , na nivou ti je bmw , a sto se zvuka tice nakon Xpipe-a........mogu misliti m-power auu;)

ma i ovako je zvuk strašan sa eisenmannom , samo što će sada biti glasniji

evo kako je to do sada zvučalo

http://www.youtube.com/watch?v=gkVqGeHiqAY
 
Član
RE: M 5

Nisam jos komentarisao BMW-a ali i moje misljenje je isto kao kod sve raje koji su pisali u ovoj temi a to je da ti je BMW ODLICAN :cool:

Cesto ga vidjam po gradu i auto je VRH :cool:
 
Član
RE: M 5

Amel SF2 je napisao(la):
Nisam jos komentarisao BMW-a ali i moje misljenje je isto kao kod sve raje koji su pisali u ovoj temi a to je da ti je BMW ODLICAN :cool:

Cesto ga vidjam po gradu i auto je VRH :cool:

hvala komšo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top