M3RDŽ0 *R*

M3RDŽ0 *R*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam ljubitelj velikih kola pa mi R klasa se bas svidja.. ajde slikaj je malo iznutra da vidimo sta ima od "dugmica" :))

i felne su za pohvalu, sve je u fullu i na ovaj auto nema se sta dodatno baviti stylingom.. (mozda samo tuning-om :)
 
Član
Neznam trebam pitat staru sta je unutra njen je :D
Ali cini mi se 320 dizel nekih 220 konja.. ja je nagovaram na chip tuning na 300 konja ali ona kaze dovoljno je :D

Od opreme neznam kako se zove taj paket, ima navigaciju ugradjenu onu televizijicu za filmove itd bluetooth na stereo (za mob handsfree), Grijanje svih sjedala, tiptronic, parktronic, mjenjač je gore kod volana imas R za gore (rikverc), D za dolje (naprijed) i P za unutra i to je to :D (a imas iza volana tipke za gore/dolje brzine) full crna koža unutra ma ima hrpa opreme samo neznam dali je to maximum :)
 
Član
Zaboravio sam spomenuti da u obitelji jos imam Audi A6 karavan, i BMW 5
poslikam sutra slikao sam sada audia pred par minuta samo je noć..
 
Član
Evo ima jedan servis kod nas u žminju (kod pazina) zove se ETRADEX reko je da na dizelu mozes izvuci do 40% snage sa chipom.. neznam ja :D ja ga pitam mercedes R reko je 220-300 :)
 
Član
iTox je napisao(la):
Evo ima jedan servis kod nas u žminju (kod pazina) zove se ETRADEX reko je da na dizelu mozes izvuci do 40% snage sa chipom.. neznam ja :D ja ga pitam mercedes R reko je 220-300 :)

samo chip tuningom - mission impossible 4 dio
 
Član
Avangarde oprema... vozao sam prije dva mjeseca E klasu, s istim motorom i opremom... ne voilm baš mercedes, ali što jes jes... dobar je :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top