M3 e46 Kompressor - najbrži krug na Nurburgringu sa prometom, speed limitom i "handšaltungom"

M3 e46 Kompressor - najbrži krug na Nurburgringu sa prometom, speed limitom i "handšaltungom"

Koje je u.rano doba došlo, čak i na legendarnom Nurburgringu postoje ograničenja brzine, ali još je zanimljivije što se cjelokupna oktanska javnost fascinira ručnom izmjenom brzina i snimkom rada stopala vozača pilikom kočenja i izmjena brzina kao da se to prakticiralo prije 100 godina a ne prije 2-3.
Samo jedan od dokaza koliko je sve postalo sterilno i dosadno, pa se i ovakve uobičajene stvari gledaju kao nešto nemoguće, fascinanto i, po nekima, "staromodno" :banghead:

Uglavnom, zvučnike na max volume i uživajte ! :D

 
Član
Naravno da je fascinantno ja prvi out kad sam lijevom zakocio "usadio" sam se. Treba mnogo mnogo prakse za međugas na nekim autima je lakse na nekim skoro nemoguce. Vrhunska voznja
 
Član
Razumijem desna noga gas kocnica,medjugas,medjutim imao je bar 10 nepotrebnih kocenja lijevom nogom,totalno nepotrebno. Razumio bih kocenje i gas da ne padnu obrtaji al sama kocenja lijevom radi nekog djelica sekunde,bas nema puno smisla.
 
Član
Razumijem desna noga gas kocnica,medjugas,medjutim imao je bar 10 nepotrebnih kocenja lijevom nogom,totalno nepotrebno. Razumio bih kocenje i gas da ne padnu obrtaji al sama kocenja lijevom radi nekog djelica sekunde,bas nema puno smisla.
Pa eto i ako je djelic sekunde na 24km staze racunaj da itekako ima smisla. Mislis da ovo rade eto za raju
 
Član
kocenje lijevom nogom i nije tesko toliko ako cuvate petu na podu a ne sa visine da pritisnite papucicu kocnice onda bezosjecajno djeluje
 
Član
kocenje lijevom nogom i nije tesko toliko ako cuvate petu na podu a ne sa visine da pritisnite papucicu kocnice onda bezosjecajno djeluje
sve je do osjecaja, ja sam ljevak i kocim lijevom kao i desnom, nije peta na podu nego normalno i hocu lagano hocu naglo kociti kako god, mogu kociti... Najbitnije je steci osjecaj :) a i ja mislim da to nije tesko, svako ce vidjeti kad proba :D prvih par koxenja je zezbuto a onda poslihe toga nista, ja sam stekao osjecaj nakon par puta probavanja :)
 
Top